دوچرخه سوار حامل پرچم منقش به تصوير شهدا به هرمزگان رسيد

بندرعباس- ايرنا- دوچرخه سوار حامل پرچم منقش به تصوير شهدا در ادامه سفر خود به استان هرمزگان رسيد و با فرمانده انتظامي اين استان ديدار و گفت و گو كرد.

به گزارش ايرنا،'روح الله بصيري' دوچرخه سوار 37 ساله كرمانشاهي حامل يك پرچم مزين به تصاوير 62 شهيد از 31 استان كشور است كه سفر با دوچرخه را با هدف انتقال پيام شهدا و پاسداري از آرمانهاي انقلاب اسلامي از سال 95 از تهران به سمت كربلاي معلا آغاز كرده است.
وي متولد سال 1359 در گيلان غرب و عضو رسمي انجمن ايرانگردي و جهانگردي است و حدود 17 سال است در رشته دوچرخه ‌سواري فعاليت مي‌كند.
اين دوچرخه سوار پس از ورود به هرمزگان، شامگاه دوشنبه ديداري با فرمانده انتظامي اين استان داشت.
فرمانده انتظامي هرمزگان در اين ديدار تلاش اين ورزشكار ايراني را شايسته تقدير خواند و گفت: همت والاي اين دوچرخه سوار نشان دهنده عشق و علاقه به ائمه اطهار‌(ع) و ارج نهادن به مقام شهداست.
سردار عزيزالله ملكي با تاكيد بر تلاش براي زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا، افزود: اين ورزشكار با انجام اين اقدام فرهنگي و ورزشي، با تبيين نقش شهدا در زندگي امروزي ، پيام آور عشق، دوستي و محبت است.
دوچرخه سوار حامل پرچم منقش به تصوير شهدا نيز در اين ديدار گفت: اين سفر را از تهران به سمت كربلا و از شهر كربلا به نيت انتقال پيام شهدا و پيام براي منتظران امام زمان(عج) آغاز و با پيمودن شهرهاي ايران مجدد به سمت كربلاي معلا ركاب خواهم زد.
بصيري نيا بيان داشت: بيش از 90 درصد استان هاي كشور و چند كشور خارجي را با دوچرخه با هدف تجليل از ايثارگري ملت غيور ايران بويژه خانواده‌ هاي معظم شهدا، جانبازان، ايثارگران و آزادگان هشت سال دفاع مقدس و شهداي مدافع حرم ركاب زده ام.
7198/6048