امام جمعه یزد: در سیستم آموزشی از سطحی نگری پرهیز شود

یزد- ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: برای دستیابی به توسعه پایدار باید با برنامه ریزی مشخص و منسجم در سیستم آموزشی جامعه از سطحی نگری پرهیز و به نوآوری و همراه با خلاقیت توجه شود.

به گزارش روز سه شنبه دفتر آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی وی در دیدار با تعدادی از كاركنان شركت مخابرات استان به مناسب هفته روابط عمومی و ارتباطات افزود: بی توجهی به نوآوری و خلق نیازهای كشور موجب جلوگیری از توسعه همه جانبه و پایدار كشور است.
وی ادامه داد: هم اكنون سیستم آموزشی فقط به خواندن، حفظ كردن و نمره گرفتن توجه دارد و توجهی به تفكر، خلق و نوآوری و ارزش های معنوی ندارد.
امام جمعه یزد تصریح كرد: موفقیت در گرو بهره گیری از تمام ظرفیت های داخلی و اتكا به جوانان مستعد است و در این خصوص باید با برنامه ریزی اقدام كرد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی یزد در ادامه به اهمیت استفاده از تكنولوژی‌ روز دنیا و سپس بومی سازی آن به عنوان یك اولویت یاد كرد و گفت: از مسئولان می خواهم در این خصوص اقدام جدی كنند.
وی تصریح كرد: خدمت به مردم و رسیدگی به وضعیت آنها در نظام جمهوری اسلامی وظیفه بزرگی برای مدیران اجرایی است كه باید در راستای آن اقدام كنند.
هفته روابط عمومی و ارتباطات از 27 اردیبهشت تا دوم خرداد ماه است.
7536/