مجيدي: در هر پستي به استقلال كمك مي كنم

تهران - ايرنا - سرمربي تيم فوتبال استقلال با ابراز رضايت از برتري تيمش مقابل العين امارات، گفت: در هر پستي كه بتوانم به باشگاه محبوبم براي فصل آينده كمك مي كنم، چراكه استقلال بخشي از زندگي من است.

«فرهاد مجيدي» پس از برتري 2 بر يك تيمش مقابل العين امارات و وداع آبرومندانه از ليگ قهرمانان آسيا، اظهار كرد: ديدار خوب و سختي بود و با وجود اينكه بازيكنان استقلال بسيار خسته بودند، اما نمايش هيجان انگيزي را ارائه كردند كه بايد از آنان تشكر كنم.
وي افزود : سابقه بازي در العين را دارم و از اين كه برابر اين تيم قرار گرفتيم خوشحال هستم.
زماني كه در العين بازي مي كردم «برنو متسو» فقيد سرمربي ما بود و زحمات زيادي كشيد. با اينكه متسو چند سالي است كه درگذشته است، اما همواره در قلب من و هواداران العين جاي دارد.
مجيدي با اشاره به اينكه استقلال در ليگ برتر و آسيا همواره مدعي بوده است، گفت: برنامه هاي باشگاه براي فصل آينده بزودي قطعي مي شود. عضو كوچكي از خانواده استقلال هستم و هر كمكي بتوانم در هر پستي انجام مي دهم، چراكه استقلال بخشي از زندگي من است.
همچنين «مرتضي تبريزي» كه به عنوان بهترين بازيكن اين ديدار انتخاب شد در نشست خبري، گفت: بازي سختي بود و با اينكه در روند صعود تاثيري نداشت، اما مصمم به برتري بوديم و وجود هواي بسيار گرم با تلاش زياد به برد دست يافتيم.
وي افزود: از اينكه فصل را با پيروزي به اتمام رسانديم خوشحال هستم و خوشبختانه توانستم در ديدار برابر العين براي تيم خود موثر باشم.
شبس*ورزشي**3783**1917