رفيعي: كاش هواداران بيشتري براي خداحافظي ژاوي حضور داشتند

تهران- ايرنا- هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ژاوي يكي از بهترين بازيكنان دنياي فوتبال بود و اي كاش هواداران بيشتري در ورزشگاه آزادي براي خداحافظي او حضور پيدا مي كردند.

سروش رفيعي پس از برتري دو بر صفر پرسپوليس برابر السد قطر با اشاره به اين مسابقه گفت: قهرماني در ليگ را به هوادارانمان تبريك مي‌گويم و فكر مي‌كنم حق‌مان نبود كه در ليگ قهرمانان آسيا حذف شويم اما شرايط اينگونه رقم خورد.
وي افزود: اگر در برابر پاختاكتور و السد كه گل آفسايد خورديم اشتباه داوري عليه ما اتفاق نمي افتاد مي‌توانستيم به مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا راه پيدا كنيم اما در فوتبال برخي اوقات اين اتفاقات رخ مي دهد.
هافبك تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به ديدار آتي سرخپوشان در جام حذفي برابر سپاهان اضافه كرد: اين ديدار به طور حتم مسابقه سختي براي ما محسوب مي شود. البته سرمربي براي ما ستراحت در نظر گرفته و سعي مي‌كنيم تا فاصله مانده به آن بازي خوب تمرين كنيم و تمركز داشته باشيم تا در بازي برابر سپاهان هم پيروز باشيم.
رفيعي در مورد حواشي احتمالي اين مسابقه تصريح كرد: اميدوارم يك بازي دور از حاشيه را پشت سر بگذاريم. فكر نمي‌كنم نگراني از اين بابت وجود داشته باشد چرا كه هميشه اين اتفاقات در فوتبال مي‌افتد. اگر در تهران مساله‌اي بود فكر نمي‌كنم از جانب پرسپوليس و هواداران ما باشد اما به هر حال از مردم اصفهان عذرخواهي مي‌كنم اگر در استاديوم آزادي برايشان ناراحتي بوجود آمد.
وي گفت: جدال با سپاهان با وجود اينكه از جمله ديدارهاي حساس ما در يكسال اخير محسوب مي شود اما به خاطر آن نگراني خاصي نداريم چرا كه مانند هميشه مسلما پرسپوليس براي برد و صعود به ميدان مي‌رود و اميدوارم كه دست پر از آن مسابقه خارج شويم.
رفيعي درمورد خداحافظي ژاوي از فوتبال در ورزشگاه آزادي گفت: به خود ژاوي هم گفتم كه او دو سال ديگر حداقل مي توانست بازي كند. او بازيكن بسيار بزرگي است، من بازي‌هاي او را دنبال مي‌كردم و جلو او هم بازي كردم. يكي از بهترين فوتباليست‌هاي دنيا در ورزشگاه آزادي خداحافظي كرد و اي كاش تماشاگران بيشتري براي بدرقه او مي‌آ‌مدند.
وي درخصوص وضعيت قراردادش با پرسپوليس خاطرنشان كرد: من يك سال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارم و در خدمت اين تيم هستم.
ورزشي**9463**9118**