۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۰:۱۲
کد خبر: 83321729
۰ نفر
بياينه قاطع پي اس جي در مورد شايعات جدايي «امباپه»

تهران- ايرنا- باشگاه پاري سن ژرمن بدنبال اظهارات ابهام برانگيز و جنجالي «كيلين امباپه»، با انتشار بيانيه اي اعلام كرد كه ستاره جوان اين تيم به هيچ عنوان فروشي نيست.

فوق ستاره فرانسوي پي اس جي پس از درو كردن جوايز انفرادي پايان فصل لوشامپيونه در مراسم شب گذشته پاريس، اظهاراتي را عنوان كرد كه خبرنگاران در آستانه پنجره تابستاني نقل و انتقالاتي، آن را به يك «بمب خوشه اي» تشبيه كرده و بلافاصله گزارش هايي مبني بر جدايي احتمالي وي از تيم پاريسي منتشر كردند.
امباپه در اظهاراتي پر ابهام، خواستار واگذاري مسئوليت هاي بيشتري در باشگاه به خود شده و مدعي شده بود كه در صورت تحقق نيافتن اين خواسته مي تواند در پروژه بعدي خود، آنها را به دست آورد.
در بيانيه باشگاه پاري سن ژرمن آمده است: پيوند محكمي كه امباپه و باشگاه را در 2 سال اخير متحد كرده است و تاريخ مشترك ما، براي فصل آينده نيز ادامه خواهد يافت. روياي مشترك ما براي جاودان شدن در فوتبال اروپا در سالي كه پي اس جي 50 ساله مي شود، در انتظار ما است.
در بند بعدي اين بيانيه مي خوانيم: هر كدام از بازيگران بزرگ نقش خاص خود را ايفا كرده و تاكيد همواره بر صلاح جمعي است.
اين منبع مي گويد امباپه معتقد است كه وي بهترين بازيكن پي اس جي و بهترين بازيكن لوشامپيونه است و بايد به اين چشم به او نگاه شود.
در صورت صحت اظهارات اين منبع، آينده «ادينسون كاواني» به عنوان مهاجم مركزي پاري سن ژرمن به خطر خواهد افتاد چرا كه قطعا مالكان متمول باشگاه پاريسي يك فوق ستاره 20 ساله را به بازيكني كه در سال هاي پاياني دوران حرفه اي خود به سر مي برد، ترجيح داده و خواسته هاي امباپه را برآورده خواهند كرد.
ورزشي**3991**9118**