نبايد فضاي استان پيش از موعد  انتخاباتي شود

ياسوج- ايرنا- معاون سياسي و امنيتي استاندار كهگيلويه و بويراحمد با اشاره به علاقه وگرايش مردم استان به مسائل سياسي و اخبار روز، از رسانه‌ها و روابط عمومي ها خواست كه پيش از موعد مقرر، فضاي استان را انتخاباتي نكنند.

به گزارش ايرنا، سيد محمدكاظم نظري روز دوشنبه در شوراي روابط عمومي هاي ادارات استان با اشاره به يازدهمين انتخابات مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد: نبايد از حد و مرزهاي قانون عبور كرد و فضاي استان را پيش از موعد به سمت انتخاباتي شدن پيش برد.
نظري ادامه داد: دولت از ابتدا تاكنون به فضاي باز فرهنگي، خبري و انتقاد منصفانه معتقد بوده ولي اين دليل نمي‌شود كه برخي رسانه‌ها بي رحمانه دولت را تخريب كنند.
وي افزود: بايد فضاي آرام و با نشاط در استان ايجاد شود و از دامن زدن به مسائل قوميتي پرهيز شود زيرا به لحاظ امنيتي براي كشور خوب نيست و براي استان واپسگرايي محسوب مي شود.
معاون سياسي و امنيتي استاندار تاكيد كرد: برخي رسانه‌ها به طايفه گرايي و قوميت گرايي به شدت دامن مي‌زنند در حالي به لحاظ فرهنگي، امنيتي و اجتماعي به نفع استان نيست.
نظري با گريزي به وظايف روابط عمومي ها گفت: روابط عمومي ادارات و نهادها بايد پاسخگوي مطالبات مردم بوده و ارتباط خوبي با رسانه‌ها داشته باشند و خدمات انجام شده را به مردم در حوزه هاي مختلف اطلاع رساني كنند.
وي با گلايه از عملكرد برخي روابط عمومي ها افزود: برخي روابط عمومي هاي دستگاه‌هاي اجرايي حتي در مقابل سياه نمايي ‌ها سكوت مي‌كنند.
9929/1662