مدافع پرسوليس: اشتباهات داوري مانع صعود ما به دور بعد شد

تهران- ايرنا- «مهدي شيري» بازيكن پرسپوليس پس از پيروزي 2 بر صفر مقابل السد اظهار داشت: تيم روز به روز هماهنگ تر مي شود اما اشتباهات داوري مانع از صعود ما به مرحله حذفي ليگ قهرمانان شد.

قرمزهاي پايتخت امشب در آخرين بازي مرحله گروهي خود در ليگ قهرمانان آسيا كه با خداحافظي «ژاوي هرناندز» از دنياي فوتبال همراه بود، موفق شدند با 2 گل حريف قطري را از پيش رو بردارد؛ پيروزي كه مانع از حذف نماينده ايران از مرحله گروهي اين دروه از ليگ قهرمانان نشد.
در اين بين، شيري بعد از اين پيروزي اظهار داشت: خدا را شكر توانستيم در اين بازي نتيجه خوبي بگيريم. اين نشان مي‌دهد كه تيم ما روز به روز هماهنگ‌تر مي‌شود، اما متاسفانه نتوانستيم امسال از گروه‌مان صعود كنيم كه دليل آن هم اشتباهات داوري بود كه در بازي با السد و پاختاكور عليه ما رخ داد.
وي با اشاره به خداحافظي ژاوي از دنياي فوتبال در اين بازي گفت: براي او آرزوي موفقيت دارم؛ ژاوي بازيكن بزرگي بود كه تاثير خوبي روي فوتبال جهان گذاشت.
مدافع پرسپوليس با اشاره مجدد به اشتباهات تاثيرگذار داوري در ليگ قهرمانان آسيا، تاكيد كرد: پرسپوليس از داوري لطمه‌هاي زيادي خورد و در بازي با پاختاكور و السد نيز داوري شديداً به ضرر ما بود. 2 گلي كه در اين بازي‌ها دريافت كرديم آفسايد بود. ما براي فصل آينده آماده مي‌شويم تا حضور قدرتمند‌تري داشته باشيم.
شيري در خصوص ديدار پرسپوليس مقابل سپاهان در نيمه نهايي جام حذفي و اينكه آيا با توجه به اتفاقات رخ داده در بازي قبل اين تيم در ليگ برتر از بازي در اصفهان ترس و نگراني خاصي دارد يا خير خاطرنشان كرد: بازي با سپاهان شرايط خاص خودش را دارد، اما ما در جام حذفي نيز به دنبال جام هستيم. اتفاقاتي كه در بازي قبل رخ داد خوب نبود چرا كه در فوتبال اين حرف‌ها نبايد وجود داشته باشد يا جان كسي به خطر بيفتد؛ شنيدم كه در بازي رفت يك نفر جانش را از دست داد. ما به هيچ وجه دوست نداريم كه اين اتفاقات رخ بدهد و اميدوارم در بازي بعد شاهد اين اتفاقات ناگوار نباشيم.
ورزشي**3991**9118**