فريرا: فرصت آماده سازي براي ديدار با پرسپوليس را نداشتيم

تهران- ايرنا- سرمربي السد قطر گفت: فصل بسيار سخت، دشوار و پر فشاري را پشت سر گذاشتيم و فرصت آماده سازي كامل براي ديدار با پرسپوليس را نداشتيم.

ژوزوالدو فريرا در پايان ديدار تيم هاي فوتبال پرسپوليس و السد قطر كه در چارچوب هفته ششم ليگ قهرمانان آسيا، امشب (دوشنبه) 30 ارديبهشت در ورزشگاه آزادي برگزار و با برتري دو بر صفر سرخ پوشان پايان يافت اظهار داشت: پيش از هر چيز به پرسپوليس و در وهله بعد به بازيكنان تيم خودم تبريك مي گويم زيرا به رغم مشكلات و اينكه روزه بودند، عملكرد خوبي داشتند.
وي افزود: وقتي شما مسابقه را مي بازيد يك مقدار سخت است كه توضيح بدهيد چه اتفاقي افتاده است اما بايد بگويم ما فرصت هاي خوبي براي گلزني داشتيم كه از آنها استفاده نكريدم. يك نكته را هم نبايد فراموش كنيم كه پرسوليس صاحب يك دروازه بان خوب است و همه شما نيمه نهايي سال گذشته را به خاطر داريد كه بيرانوند با يك واكنش فوق العاده پرسپوليس را به فينال فرستاد و ما حذف شديم.
فريرا با بيان اينكه دقايقي از بازي، پرپسوليس و دقايقي نيز السد تيم برتر ميدان بودند گفت: پرسپوليس از فرصت هاي خود استفاده كرد و توانست گل به ثمر برساند.
سرمربي السد قطر با اشاره به اينكه اين فصل، بسيار سخت، دشوار و پر از فشار بود اضافه كرد: سه روز پيش بازي كرديم و فرصتي براي آماده سازي كامل براي ديدار برابر پرسپوليس نداشتيم ضمن اينكه ماه مبارك رمضان هم تاثير خود را روي بازيكنان ما گذاشته بود.
وي گفت: مشخص نيست به عنوان صدرنشين صعود مي كنيم يا خير اما اميدوارم به عنوان تيم اول صعود كنيم زيرا بازي هاي خوبي را انجام داديم.
فريرا درباره گل هاي پرسپوليس نيز توضيح داد: گل اول پرسپوليس روي يك ضربه استثنايي به ثمر رسيد و گل دوم نيز حاصل يك اشتباه فردي بود. در مجموع از شكست راضي نيستم اما از عملكرد بازيكنانم راضي هستم.
سرمربي السد قطر درباره عصابنيت خود در طول ديدار امشب گفت: از شكست ناراحت هستم اما عصباني نيستم زيرا عملكرد خوبي داشتيم. فرصت داشتيم گل بزنيم اما اين اتفاق نيفتاد بنابراين طبيعي است كه ناراحت باشم.
وي در پاسخ به سوال ديگري درباره خداحافظي ژاوي نيز گفت: ژاوي يكي از بهترين فوتبالبست هاي دنياست و همه عناوين را بدست آورده و در تيم هاي بزرگي بازي كرده اما مهم تر از آن، شخصيت وي است و الگوي بسيار خوبي براي جوانان در طول دوران حرفه اي خود بوده است. در سال آينده نيز به عنوان مربي فعاليت مي كند كه اميدوارم مانند دوران بازيگري موفق باشد.
فريرا در پاسخ به سوال ديگري درباره پيامش به هواداران السد گفت: اميدوارم در آينده تماشاگران بيايند و ورزشگاه اين تيم را پر كنند.
وي ادامه داد: پرسپوليس پارسال در فينال بازي كرده و ما را شكست داده است. قطعاً يك اتفاقي افتاده كه اين نتايج رقم خورده است. پرسپوليس با بازي كه امشب ديديم، شايسته بيشتر از اينهاست.
پرسپوليس با 7 امتياز در پايان مرحله مقدماتي ليگ قهرمانان آسيا در رتبه سوم جدول گروه D قرار گرفت و از صعود به مرحله بعد بازماند.
ورزشي*9104**9118**