۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۱۲
کد خبر: 83321702
۰ نفر
ژاوي در ورزشگاه آزادي از فوتبال خداحافظي كرد

تهران- ايرنا- ژاوي هرناندز بازيكن السد قطر و پيشين بارسلونا، در پايان ديدار تيم هاي پرسپوليس و السد از بازيگري فوتبال خداحافظي كرد.

ژاوي هرناندز ستاره اسپانيايي باشگاه السد امارات امشب در حالي بعد از ديدار تيم هاي فوتبال پرسپوليس و السد از فوتبال خداحافظي كرد كه اين ديدار در ورزشگاه آزادي و در چارچوب هفته ششم ليگ باشگاه هاي آسيا با نتيجه دو بر صفر پايان يافت.
ژاوي كه يكي از بهترين بازيكنان فوتبال دنيا به حساب مي‌آيد بعد از سال‌ها بازي در بارسلونا به فوتبال قطر آمد و در تيم السد توپ زد.
ژاوي كه همراه با تيم ملي اسپانيا قهرمان جام جهاني و جام ملت‌هاي اروپا شده بود و به همراه بارسلونا بارها به قهرماني ليگ اسپانيا و ليگ قهرمانان اروپا دست پيدا كرده بود امشب براي هميشه از دنياي فوتبال خداحافظي كرد تا از اين به بعد به عنوان مربي در فوتبال كارش را ادامه دهد.
در مراسمي كه بازيكنان السد براي ژاوي گرفته بودند بازيكنان پرسپوليس هم حضور پيدا كرده و در خداحافظي اين فوق‌ستاره اسپانيايي حاضر شدند.

*خداحافظي فريرا با السد
ژوزوالدو فريرا سرمربي السد نيز در پايان ديدار با پرسوليس كه با نتيجه دو بر صفر به سود سرخ پوشان ايراني پايان يافت، با اين تيم وداع كرد.
فريرا در حالي السد قطر را ترك مي كند كه اين سعود اين تيم با 10 امتياز به مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا قطعي شده است.
ورزشي*9104**9118**