۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۵۲
کد خبر: 83321656
۰ نفر
برتري يك نيمه اي پرسپوليس برابر السد

تهران- ايرنا- تيم فوتبال پرسپوليس موفق شد در پايان نيمه نخست ديدار مقابل السد به برتري برسد.

تيم فوتبال پرسپوليس در حالي امروز از ساعت 21 در ورزشگاه آزادي در هفته ششم ليگ قهرمانان آسيا ميزبان السد قطر بود كه پيش از اين پرسپوليس شانس خود را براي صعود به دور بعدي رقابت ها از دست داده بود. شاگردان برانكو موفق شدند با يك گل در نيمه نخست برابر حريفش به برتري برسد.
اين در حالي بود كه سيد جلال حسيني پيش از آغاز بازي به خاطر مصدوميت از تركيب سرخپوشان خارج شد.
اين ديدار از جهتي حائز اهميت بود كه ديدار خداحافظي ژاوي هرناندز اسطوره باشگاه بارسلونا و كاپيتان السد از دنياي بازيگري محسوب مي شود.
پرسپوليس با تركيب عليرضا بيرانوند، شجاع خليل زاده، محسن ربيع خواه، مهدي شيري، شايان مصلح، كمال كاميابي نيا، احمد نوراللهي، مهدي ترابي، سروش رفيعي، اميد عاليشاه و علي عليپور به ميدان رفت و السد هم با تركيب سعد الشيب،طارق سلمان، پدرو ميگوئل، بوعلام خوخي، عبدالكريم حسن، سالم الهاجري، جانگ وو يونگ، ژاوي هرناندز، حسن الهيدوس، اكرم عفيف، بغداد بونجاح هم يازده بازيكن السد بودند.
در دقيقه 7 بغداد بونجاح مهاجم زهردار السد در موقعيت گلزني قرار گرفت كه عليرضا بيرانوند ضربه چيپ او را به زيبايي مهار كرد.
در دقيقه 16 شوت زيباي مهدي ترابي از فاصله دور با گل اول پرسپوليس همراه شد تا تيم برانكو از حريف پيش بيوفتد.
در دقيقه 30 بازي شوت محكم ربيع خواه را مدافعان السد از روي خط دروازه تيمشان برگشت دادند تا پرسپوليس از رسيدن به گل دوم باز بماند.
در دقيقه 46 بغداد بونجاح بار ديگر در موقعيت گلزني خوب قرار گرفت و حتي بيرانوند را هم دربيل زد اما او نتوانست ضربه نهايي را به سمت دروازه پرسپوليس بزند.
ورزشي**9463**9118**