۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۳۷
کد خبر: 83321647
۰ نفر
نبي: پرسپوليس خانه برانكو است

تهران- ايرنا- عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: پرسپوليس خانه برانكو است و در خدمت اين مربي خواهيم بود.

مهدي محمد نبي با اشاره به اهداف پيش روي باشگاه پرسپوليس گفت: اولويت فعلي پرسپوليس كسب قهرماني جام حذفي است.
وي در مورد ادامه همكاري با برانكو افزود:امروز با او در اين مورد صحبت شد. برانكو يك پرسپوليسي است و اينجا هم خانه او است و در خدمت اين مربي خواهيم بود.
وي در مورد شايعاتي مبني بر جدايي چند بازيكن پرسپوليس از اين تيم و رفتن به اروپا گفت: قرار است در خصوص اين بازيكنان برانكو و عرب تصميم گيري كنند.
نايب رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس در مورد اينكه رييس فدراسيون اعلام كرده تيم هاي ايراني حق برگزاري اردو در خارج از كشور را ندارند، گفت: منظور تاج تيم هايي هستند كه در ليگ قهرمانان آسيا حضور ندارند. تيم ما در ليگ قهرمانان آسيا حاضر است و در مورد برگزاري اردو نقطه نظرات سرمربي لحاظ مي شود. بعد از آمدن دستورالعمل در مورد اين موضوع صحبت خواهيم كرد.
نبي در مورد ادامه همكاري با ماريو بوديمير مهاجم كروات گفت: همه بازيكنان پرسپوليس در تيم حضور خواهند داشت. مگر اينكه بازيكنان براي خارج از كشور پيشنهاد داشته باشند.
وي در مورد خصوصي سازي باشگاه پرسپوليس و استقلال خاطرنشان كرد: اين مصوبه دولت است و كارگروهي از سوي دولت و مجلس تشكيل شده و نظر نهايي را آن كارگروه خواهد داد. كار كارشناسي در دولت صورت گرفته است و ما هم به آن تمكين مي كنيم. باشگاه هاي ما كه در ليگ حرفه اي هستند بهتر است به سمت خصوصي شدن بروند.
وي در پاسخ به اظهارات مديرعامل باشگاه سپاهان مبني بر اينكه اجازه نمي دهند، قانون پنجاه - پنجاه براي هواداران روي سكوهاي ورزشگاه نقش جهان انجام شود، گفت: قانون مي گويد بايد جايگاه ورزشگاه به صورت 50 - 50 تقسيم شود و چيزي خارج از قانون پيش نخواهد رفت.
ورزشي**9463**9118**