معاون استاندار گيلان: فعالان حوزه نماز به اصل وحدت توجه كنند

رشت - ايرنا - معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار گيلان اجبار براي اقامه نماز را موجب دل زدگي از اين فريضه مهم دانست و گفت: آنچه كه امروز بايد مورد توجه فعالان حوزه نماز قرار گيرد، اصل فروتني و گفتمان سازي در خصوص نماز با تكيه بر اصل وحدت است.

گزارش عصر دوشنبه روابط عمومي استانداري گيلان به ايرنا حاكيست؛ سيدمحمد احمدي در نشست آموزشي - توجيهي اعضاي هيات ارزيابي و دبيران شوراي اقامه نماز دستگاه هاي اجرايي در سالن الغدير استانداري ، با اشاره به بركات ماه رمضان و نقش آن در خودسازي فردي و اجتماعي اظهار داشت: در فريضه نماز اسرار و رموز بسياري نهفته كه علاوه بر سعادت دنيوي و اخروي ، از بروز ناهنجاري هاي اجتماعي جلوگيري مي كند.
وي به منويات مقام معظم رهبري در خصوص نماز اشاره و تصريح كرد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب نماز آنگاه كه با خشوع و حضور گزارده شود ،جامعه را به صلاح و سداد در زبان و عمل مي كشاند و اعتلاء مي بخشد.
احمدي خاطرنشان كرد: آنچه كه امروز بايد مورد توجه فعالان حوزه نماز قرار گيرد، اصل فروتني و گفتمان سازي در خصوص نماز با تكيه بر اصل وحدت است.
معاون استاندار گيلان اجبار براي اقامه نماز را موجب دل زدگي برخي افراد از اين فريضه مهم دانست و گفت: فرهنگ سازي در امر نماز عزم همگاني همراه با تقرب قلبي به اين موضوع را مي طلبد.
وي در پايان فعالان حوزه نماز در ادارات را سفيران فرهنگي خواند كه مي توانند با باور راستين به معرفي ابعاد انسان ساز نماز بپردازند.
7296/2007/