۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۳
کد خبر: 83321590
۰ نفر
سركرده باند سرقت مسلحانه با 17همدستش در خوزستان دستگیر شد

اهواز - ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان گفت: سركرده باند سارقان مسلح احشام و خودرو با 17همدستش در شهرستان اهواز شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده بیان كرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه احشام و خودرو در شهرستان های شمال خوزستان، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور كار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی خوزستان با انجام اقدامات تخصصی و ویژه موفق شدند سركرده اصلی باند سارقان مسلح حرفه ای احشام و خودرو را كه پس از انجام آخرین سرقت متواری شده بود، در شهرستان اهواز شناسایی و با هماهنگی قضایی در مخفیگاهش دستگیر كنند.
سردار عباس زاده اضافه كرد: متهم در تحقیقات ماموران پلیس آگاهی خوزستان به ارتكاب 12 فقره سرقت مسلحانه احشام و خودرو با كمك 17 نفر از همدستانش در شهرستان های شمال خوزستان اعتراف كرد.
وی ادامه داد: كارآگاهان پلیس با تحقیقات تخصصی 17 همدست سارق مسلح را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در چند عملیات ضربتی دستگیر كردند.
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: سركرده باند سارقان به اتهام 2 فقره قتل در شهرستان های شوش و دزفول در تعقیب بود؛ تحقیقات در خصوص كشف سایر سرقت های این باند توسط پلیس آگاهی خوزستان در حال پیگیری است.

** 16 توزیع كننده مواد مخدر در اهواز دستگیر شدند
فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری 16 توزیع كننده مواد مخدر در اجرای طرح پاكسازی نقاط آلوده در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محسن دالوند افزود:در راستای ارتقای امنیت اجتماعی،طرح پاكسازی نقاط آلوده و جرم ‌خیز با هدف پاكسازی آن مناطق از لوث وجود مجرمان و معتادان متجاهر توسط عوامل انتظامی این فرماندهی به مرحله اجرا درآمد.
وی گفت: ماموران پلیس در اجرای این طرح پاكسازی 16 خرده فروش مواد مخدر و 21 معتاد متجاهر كه دارای سابقه انجام اعمال مجرمانه از قبیل توزیع و استعمال مواد مخدر، كیف قاپی و موبایل قاپی داشتند را شناسایی و دستگیر كردند.
فرمانده انتظامی كلانشهر اهواز ادامه داد: در این رابطه ماموران پلیس مقدار 500 گرم ماده مخدر صنعتی و 170 گرم تریاك كشف كردند.
7152/ 6037