۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۲
کد خبر: 83321345
۰ نفر
اوليايي: تكليف سرمربي استقلال بايد زودتر مشخص شود

تهران - ايرنا - مديرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران با تاكيد بر اينكه تكليف سرمربي اين تيم بايد زودتر مشخص شود، گفت: اين مهم سبب خواهد شد تا بازيكنان با نظر مستقيم سرمربي جذب شده و در طول فصل مشكلي در اين خصوص ايجاد نشود.

«كاظم اوليايي» روز دوشنبه در گفت و گو با ايرنا، اظهار داشت: بنظر مي رسد مسولان باشگاه استقلال، مذاكره با چند گزينه را در دستور كار قرار داده اند تا سكان هدايت آبي پوشان را به بهترين فرد بسپارند.
وي افزود: زمان از اهميت زيادي برخوردار است و بايد پروسه انتخاب سرمربي استقلال بايد سريع انجام شود تا او كارش را بدون دغدغه آغاز كند.
مديرعامل اسبق استقلال خاطرنشان كرد: پيش از اين كه استقلال بازيكنان مورد نظر خود را براي عقد قرارداد انتخاب كند، بايد سرمربي معرفي شود تا او در تمامي امور فني نظارت داشته باشد، چراكه انتخاب بازيكن از اختيارات سرمربي است.
اوليايي تصريح كرد: بحث اين نيست كه سرمربي ايراني يا خارجي هدايت استقلال را عهده دار شود، بلكه بايد ساختار درست و اصولي را رعايت كنيم. چنانچه استقلال به روش صحيح اداره شود، تفاوتي ندارد كه مربي از كدام كشور باشد.
وي با بيان اينكه كميته فني استقلال بايد نقش پررنگي در تصميمات داشته باشد، عنوان كرد: نظارت بر امور فني و اجرا شدن برنامه هاي ارائه شده از سوي سرمربي، موضوعي است كه كميته فني بايد به آن ورود كند.
اوليايي گفت: انتظار هواداران اين است تا تيمي پرقدرت بسته شود و بتواند در فصل آينده در سه جام مدعي قهرماني باشد و با نتايجي كه كسب مي كند بر خلاف امسال موجبات رضايت هواداران ميليوني آبي پوشان را فراهم كند.
ورزشي**م.ت**3783**