استاندار آذربایجان غربی: در برابر ظالمان حاكم و در برابر مردم خادمم

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: من در برابر ظالمان، دزدان و رانت خواران حاكم و در برابر مردم خادم هستم و برای اعتلای این استان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.

به گزارش ایرنا «محمدمهدی شهریاری» روز دوشنبه در آیین آغاز عملیات پروژه سرمایه گذاری مجتمع خدماتی و درمانی سعدیه خوی افزود: یكی از مهمترین موانع استان وجود برخی مفساد اقتصادی و رانت است و با تمام توان در برابر این رانت خواران و مفسدان خواهم ایستاد و تمام هزینه های آن را نیز می پردازم.
وی با تاكید بر وجود وحدت و همدلی بین مردم و مسوولان استانی ادامه داد: به خاطر آرامش استان در برخی موارد سكوت كرده ایم اما این سكوت نافی ارسال و پیگیری پرونده های مفسدان به مراجع ذیربط نیست.
وی با اشاره به اینكه روند حضور سرمایه گذاران نویدبخش توسعه و آینده ای درخشان برای استان است، بیان كرد: فرصت ها و ظرفیت های آذربایجان غربی در حوزه های مختلف بی نظیر است و ما سرمایه گذاران را برای حضور و بهره گیری از این ظرفیت ها دعوت می كنیم.
استاندار آذربایجان غربی اظهار داشت: ظرفیت های این استان موجب سرازیر شدن سرمایه گذاران به استان شده به طوری كه طی سال گذشته بیش از 2 هزار و 500 میلیارد تومان درخواست سرمایه گذاری در استان اخذ شده است.
«شهریاری» با تاكید بر نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به این استان گفت: بیش از 15 هزار میلیارد تومان طی دولت تدبیر و امید در این استان سرمایه گذاری شده و این میزان در تاریخ آذربایجان غربی بی نظیر است.
وی به جایگاه مهم شهرستان خوی نیز اشاره كرد و گفت: خوشبختانه با برنامه ها و اقدامات دولت در بخش های مختلف از جمله تامین زیرساخت های درمانی، شهرستان خوی آهنگ رو به رشد خوبی را در توسعه به خود گرفته است.
وی افزود: همدلی و وحدت رویه مسوولان شهرستان خوی برای خدمت به مردم قابل تقدیر است و این هماهنگی می تواند الگوی خوبی برای سایر شهرستان ها باشد.
به گزارش ایرنا، استاندار آذربایجان غربی مبارزه با فساد و رانت در این استان را به واسطه عرضه سهمیه سوخت و خشكبار مرزنشینان از طریق مزایده آغاز كرد و برای موفقیت روزافزون در این مسیر به مشاركت مردم و مسوولان نیاز دارد.
غلامرضا بهاری سرمایه گذار این طرح نیز توجه به توسعه این شهر را علت اصلی سرمایه گذاری در این طرح عنوان كرد و ادامه داد: در مدت زمان ساخت این طرح در مدت 40 ماه برای 600 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد شده و پس از بهره برداری نیز یكهزار نفر در آن به كارگیری می شوند.
كلنگ احداث طرح خدماتی، رفاهی، تجاری و درمانی سعدیه خوی با حضور استاندار آذربایجان غربی و مسوولان استانی و محلی به زمین زده شد؛ پروژه سعدیه در 6 طبقه و فضایی به مساحت بیش از 16 هزار مترمربع احداث می شود.
9918/3072