بازیكنان بانوان ذوب آهن به كمیته انضباطی فراخوانده شدند

اصفهان - ایرنا - كمیته انضباطی دستور موقت خود را در خصوص دیدار تیم های فوتبال بانوان شهرداری سیرجان و ذوب آهن اصفهان صادر كرد و بر این اساس سه بازیكن ذوب اهن ضمن محرومیت برای حضور در مسابقات به این كمیته فراخوانده شدند.

به گزارش ایرنا، سایت رسمی فدراسیون فوتبال روز دوشنبه اعلام كرد: دیدار تیم های شهرداری سیرجان و ذوب آهن اصفهان در شهر فولاد شهر اصفهان برگزار و از سوی دنیا بندار، فاطمه عادلی و زهره كودایی بازیكنان تیم ذوب آهن اصفهان و سارا ظهرابی نیا، ندا رضاپور ( بازیكن) و مریم جهان نجاتی سرمربی تیم شهرداری سیرجان تخلفاتی رخ داد.
در این ارتباط كمیته انضباطی اعلام كرد با توجه به اینكه تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن كه عبارت از اهانت، رفتار غیر ورزشی، درگیری، ضرب و شتم است، در خور صدور قرار دستور موقت است.
بر همین اساس به استناد ماده 100مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، نفرات فوق از حضور در تمامی مسابقات معلق و محروم خواهند بود.
نفرات فوق روز یكشنبه 12 خرداد ماه در كمیته انضباطی باید حضور داشته و در خصوص اتفاقات پیش آمده توضیحاتی را ارائه دهند.
دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان جمعه شب گذشته در اصفهان با نتیجه 2 بر صفر به نفع تیم سیرجانی به پایان رسید اما دقایق پایانی این دیدار به درگیری بین بازیكنان 2 تیم منجر شد.
در این درگیری 2 بازیكن شهرداری سیرجان از زمین مسابقه اخراج شدند و یكی از بازیكنان ذوب آهن نیز به بیمارستان انتقال یافت.
6020/ 6022