رييس جمهوري روز سه شنبه به آذربايجان غربي سفر مي كند

اروميه- ايرنا- معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار آذربايجان غربي گفت: دكتر حسن روحاني، رييس جمهوري اسلامي ايران فردا/سه شنبه/ به اين استان سفر مي كند.

علي مصطفوي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: دكتر روحاني در اين سفر 27 طرح با چهار هزار و 465 ميليارد تومان هزينه از جمله سدهاي كرم آباد و سردشت و چندين طرح توسعه آب و خاك استان هاي مرزي را به بهره برداري مي رساند.
وي اضافه كرد: وزراي نيرو و ورزش و جوانان و معاونان وزارت جهاد كشاورزي و ارتباطات و فن آوري در اين سفر رييس جمهوري را همراهي مي كنند.
مصطفوي گفت: دكتر روحاني در بد ورود به آذربايجان غربي و در سالن فرودگاه ماكو در دومين جلسه شوراي اداري استان (طي سال جاري) حضور مي يابد.
به گزارش ايرنا اين حضور پربركت، سومين سفر دكتر روحاني به آذربايجان غربي در جايگاه رييس جمهوري خواهد بود؛ دو سفر آخر وي به اين استان مرزي در عرض 6 ماه به وقوع مي پيوندد.
حجت الاسلام دكتر حسن روحاني در آخرين سفر خود به آذربايجان غربي در تاريخ 28 آبان سال گذشته 10 طرح عمراني و اقتصادي با 9 هزار و 971 ميليارد ريال هزينه را افتتاح كرد و عمليات اجرايي 2 طرح زيربنايي به ارزش 486 ميليارد ريال در سطح آذربايجان غربي با حضور وي آغاز شد.
3072/6009