۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۹
کد خبر: 83320966
۰ نفر
نیروی هوایی آمادگی مطلوبی دارد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران(نهاجا) تاكید كرد: نیروی هوایی در دفاع و حراست از مردم و امنیت ملی حضور فعال دارد و از آمادگی مطلوب برخوردار است.

به گزارش دوشنبه روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» در بازدید از توانمندی‌ها و طرح‌های عملیاتی پایگاه‌های بوشهر، بندرعباس و اصفهان در جمع خلبانان و كاركنان فنی با تاكید بر ضرورت امیدوار بودن به نصرت الهی، رمز تحقق این وعده قطعی الهی را پایداری، استقامت و ایمان داشتن به پیروزی حتمی در برابر دشمن عنوان كرد و گفت: نیروی هوایی در همه صحنه‌ها در دفاع و حراست از مردم و منافع ملی حضور فعال داشته و همواره از آمادگی مطلوب روحی و رزمی برخوردار است.
وی با اشاره به برخورداری نیروی هوایی از جوانان مستعد، باانگیزه، خوش فكر و ورزیده در تخصص‌های مختلف به‌ویژه تخصص‌های پروازی و فنی گفت: شما برای رویارویی با هرگونه ماجراجویی دشمن الگوهای عملی همانند شهید بابایی، شهید دوران و از قهرمانانی همچون امیر برات‌پور بهره‌مند هستید كه بدون واهمه از استعداد رزمی دشمن خالق حماسه‌های بی‌بدیل بودند.
فرمانده نیروی هوایی با استناد به آیه‌ای از سوره مباركه بقره اظهار داشت: وعده حق حتمی است و خداوند متعال وعده داده است اگر با صبر، در مقابل فشار و تهدید دشمن استقامت و مقاومت داشته باشیم قطعاً عِده و عُده كم ما بر عِده و عُده زیاد آنها به اذن خداوند پیروز خواهد شد پس با اراده قوی و مصمم آمادگی لازم را كسب كنید و نسبت به این وعده الهی ایمان داشته باشید.
پیش از این نیز امیر سرتیپ «علیرضا صباحی فرد» فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم الانبیا(ص) از یگان های پدافندهوایی مستقر در جنوب كشور بازدید كرده بود.
سیام*9612**9121