۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۷
کد خبر: 83320875
۰ نفر
2 بوكسور كردستاني به اردوي تيم ملي دعوت شدند

سنندج - ايرنا - دبير هيات بوكس كردستان گفت: ميلاد فلاحي در رده سني نونهالان و آريان ساعدپناه در رده سني نوجوانان 2 بوكسور كردستاني هستند كه به اردوي مشترك تيم ملي بوكس فرا خوانده شدند.

بيژن عبدالملكي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: اين اردو با حضور 30 بوكسور از حدود 10 استان در روز 25 خرداد تا 14 تير در مجموعه ورزشي شهيد شيرودي تهران برگزار مي شود.
وي با اشاره به موفقيت هاي ورزشكاران كردستاني در اين رشته ورزشي طي سال گذشته و امسال افزود: ورزشكاران كردستاني سال گذشته توانستند در سه رده سني مدال كسب كنند و روي سكو بروند.
عبدالملكي با بيان اينكه در رده سني نونهالان با كسب 6 مدال رنگارنگ توانستيم در رده سوم كشور قرار بگيريم، اضافه كرد: اين مسابقات در كشور حائز اهميت بود چرا كه نفرات برتر براي حضور در المپيك انتخاب مي شوند.
دبير هيات بوكس كردستان يادآور شد: در رده سني نوجوانان هم توانستيم در مسابقات كشوري چهار مدال كسب كرده و به مقام سوم تيمي دست پيدا كنيم.
وي با اشاره به اينكه در رده جوانان هم در كشور دوم شديم، گفت: با اينكه در رده سني بزرگسالان در كشور در سال 96 اول بوديم سال گذشته به دليل مشكلاتي به رده هفتم تنزل كرديم.
عبدالملكي در رابطه با ورزشكاران دعوت شده به اردوهاي تيم ملي هم اظهار داشت: سال گذشته سه نفر در رده سني نونهالان به اين اردو دعوت شدند ولي امسال دو نفر دعوت شدند.
وي اضافه كرد: در رده سني نوجوانان هم چهار نفر سال گذشته به اردوي تيم ملي دعوت شدند كه هنوز يك نفر به صورت فيكس در اردو حضور دارد.
دبير هيات بوكس كردستان با بيان اينكه سال گذشته 2 نفر هم به تيم ملي بزرگسالان دعوت شدند، افزود: در رده سني جوانان 6 نفر براي حضور در تيم ملي انتخاب شدند كه در حال حاضر چهار نفر از آنها در اردو حضور دارند.
وي يادآور شد: رامين بابالو، سامان حسيني، حسام محمدي و عرفان نظام لو چهار بوكسوري هستند كه در اردوي تيم ملي جوانان حضور دارند.
6108/9102