تیرانداز خوزستانی برای حضور در مسابقات جام جهانی انتخاب شد

اهواز - ایرنا - رییس هیات تیراندازی خوزستان گفت: یك تیرانداز خوزستانی با صلاحدید كادر فنی برای حضور در رقابت های جام جهانی انتخاب شد.

سیدسالار محمدنیا روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان كرد:مسابقات تیراندازی جام جهانی مونیخ و كسب سهمیه المپیك از 3 تا 9 خرداد امسال در كشور آلمان برگزار می شود كه وحید گلخندان به عنوان نماینده خوزستان در این مسابقات حضور دارد.
وی گفت: این رقابت ها سومین جام جهانی تیراندازی در سال 2019 است كه با حضور بیش از 500 ورزشكار از سراسر جهان برگزار می شود و تیم ملی ایران با 15 ورزشكار در این رقابت ها حضور خواهد داشت.
محمدنیا افزود: فاطمه كرم زاده، الهه احمدی، آرمینا صادقیان، نجمه خدمتی، امیرمحمد نكونام، پوریا نوروزیان، مهیار صداقت، امیرسیاوش ذوالفقاریان، حسین باقری در رشته تفنگ و گلنوش سبقت الهی، هانیه رستمیان، مینا قربانی، وحید گل خندان، جواد فروغی و سجاد پور حسینی در رشته تپانچه به همراه الهام هاشمی، ابراهیم اینانلو و الكساندر سماكین به عنوان مربیان تركیب تیم ملی تیراندازی را تشكیل می دهند.
وی با بیان اینكه در سال 97 مسابقات خوبی در خوزستان برگزار شد و این موضوع باعث شكوفایی استعدادهای درخشانی شد افزود: همچنین وجود سالن تیراندازی خوزستان كه دارای سیبل ‌ الكترونیكی است باعث شد كه ركورد تیراندازان خوزستان افزایش و سطح ركوردی آن‌ها به ملی ‌پوشان نزدیك شود.
رییس هیات تیراندازی خوزستان افزود: در سال 98 بیشترین نگاه مان به مباحث آموزشی است و با توجه به برنامه های مدنظر، امسال از پركارترین سال های آموزشی تیراندازی خوزستان است.
وی در ادامه به برگزاری رقابت های تیراندازی جام رمضان در اهواز اشاره كرد و گفت:در پایان این رقابت ها و در رشته تفنگ، نیلوفر محسنی‌ پور، مریم فرشید فر و علی مهدی ‌پور به ترتیب در مكان ‌های اول تا سوم قرار گرفتند؛ همچنین در رشته تپانچه نیز علی ظریفی ‌نیا، مهدی امیری و مریم تهرانی به ترتیب اول تا سوم شدند.
9879/ 6037