پسران طلايي عنوان چهارم مسابقات جهاني را كسب كردند

تبريز - ايرنا - تيم فوتبال نونهالان پسر تبريز با عنوان پسران طلايي با حضور در تورنمنت جهاني تركيه موفق به كسب مقام چهارمي اين مسابقات شدند.

به گزارش ايرنا، مسابقات جهاني فوتبال نونهالان استانبول تركيه با حضور 12 تيم از روز شنبه 28 ارديبهشت به مدت 2 روز در استانبول تركيه برگزار شد.
تيم پسران طلايي تبريز كه به عنوان تنها نماينده ايران در اين تورنمت حضور داشت، در مرحله گروهي با تيم‌هاي فنرباغچه، باليك اسير اسپور، داويتكا ( قهرمان روسيه)، ايزمير دي اس آي و آردا كيرچالي نماينده بلغارستان هم گروه بود.
در مرحله گروهي پسران طلايي مقابل آردا كيرچالي با نتيجه 4 بر يك و در مصاف با باليك اسير اسپور يك بر صفر به پيروزي رسيد.
در ادامه نمايندگان ايران مقابل قهرمان روسيه به تساوي بدون گل رضايت داده و مقابل ازمير دي اس آي و فنرباغچه تيم‌هاي قدرتمند تركيه نتيجه را 3 بر يك واگذار كردند.
به گزارش ايرنا، باتوجه به اينكه تيم پسران طلايي به عنوان تيم فني در مرحله گروهي شناخته شد، به مرحله بعدي مسابقات راه يافت.
در مرحله بعدي مسابقات، نماينده تبريز يك بر صفر مغلوب تيم بشيكتاش تركيه شده و در نهايت عنوان چهارمي اين مسابقات را از آن خود كرد.
در پايان اين مسابقات كه به مدت 2 روز در استانبول تركيه برگزار شد، علي شعباني كاپيتان تيم فوتبال نونهالان تراكتورسازي و مهاجم پسران طلايي، به عنوان فني‌ترين بازيكن اين مسابقات شناخته شد.
تيم فوتبال نونهالان پسران طلايي به سرمربيگري محمد بابايي كه سابقه سرمربي گري تيم ملي نوجوانان كشور را دارد در مسابقات تركيه حضور داشت.
/3071/9853