۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۷
کد خبر: 83320640
۰ نفر
2 تن مواد مخدر در غرب استان تهران كشف شد

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در دو عملیات جداگانه دو تن و 293 كیلوگرم مواد افیونی كشف و در این رابطه چهار سوداگر مرگ دستگیر شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار محسن خانچرلی در این باره گفت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینكه دو سوداگر مرگ قصد توزیع محموله موادمخدر دپو شده در شهرستان شهریار را دارند، بررسی موضوع در دستور كار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، محل دپو موادمخدر را دراین شهرستان شناسایی و پس از هماهنگی قضائی به محل اعزام شدند.
خانچرلی ادامه داد: در این عملیات، سوداگران مرگ با مشاهده پلیس به سوی آنها تیراندازی كردند كه پس از مواجه با آتش پرحجم ماموران، خود را تسلیم قانون كردند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به دستگیری دو قاچاقچی موادمخدر گفت: در بازرسی از مخفیگاه سوداگران مرگ، یك تن و 486 كیلوگرم تریاك و 56 كیلو مرفین كشف و چهار خودرو نیز توقیف شد.
وی به عملیات دیگر پلیس استان اشاره و بیان كرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از كسب اطلاعاتی مبنی بر انتقال مواد مخدر در جاده 'رباط كریم – شهریار' به منظور پایش، به محور مزبور اعزام شدند.
خانچرلی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته، خودرو حامل موادمخدر كه یك دستگاه پیكان وانت بود، شناسایی كه طی عملیات تعقیب و گریز پلیس ، خودرو توقیف و 2 قاچاقچی نیز دستگیر شد.
وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از قسمت بار خودرو 464 كیلو و 200 گرم تریاك، 58 كیلوگرم هروئین، 155 كیلوگرم حشیش، 39 كیلوگرم مرفین و 34 كیلو و 865گرم شیشه كشف كردند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینكه در این دو عملیات، در مجموع دو تن و 293 كیلوگرم مواد مخدر كشف و همچنین پنج دستگاه خودرو از قاچاقچیان توقیف شد، گفت: هر چهار سوداگر مرگ دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف كردند كه پس از تشكیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.
تهرام/8138//1348