۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۰۰
کد خبر: 83320272
۰ نفر
استاندار همدان: اجازه روزمرگی به هیچ مدیری نمی دهیم

همدان - ایرنا - استاندار همدان گفت: هم اینك شرایط تحریم و جنگ اقتصادی را تجربه می كنیم و اجاره روزمرگی به هیچ كدام از مدیران استان نمی دهیم.

سید سعید شاهرخی عصر یكشنبه در جلسه اعضای كارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان، افزود: برنامه محوری را به جد در دستور كار قرار داده ایم و اجازه روزمرگی به هیچ مدیری نداده و روزانه عملكرد تمام مدیران رصد می شود.
استاندار همدان به روسای دستگاه های اجرایی و بانكها هشدار داد كه در شرایط جنگ اقتصادی كنونی نیازمند مدیران شجاع و قانونمند هستیم و افراد خلاف این شرایط در تیم مدیریتی استان جایگاهی ندارند.
وی با اشاره به مشكلات اقتصادی جامعه گفت: گره از گرفتاری های مردم تنها به دست مدیرانی با این ویژگی ها گشوده می شود.
شاهرخی افزود: همدان از استان های پیشتاز كشور در شاخص های گوناگون است اما وضعیت موجود راضی كننده نیست و در شرایط تحریم باید از تمام ظرفیت ها برای تحقق سیاست های ابلاغی دولت تلاش كنیم.
استاندار همدان تاكید كرد: توجه به معیشت و اشتغال از اولویت های استان است و در این راستا رونق بخشی واحدهای تولیدی، توسعه صنایع و جذب سرمایه گذاری های جدید را پیگیری میكنیم.
وی از اجرای سند عملیاتی توسعه همدان به عنوان نقشه راه استان تا پایان برنامه ششم یاد كرد و گفت: این سند سرلوحه برنامه ها و فعالیت های این استان قرار گرفته است.
شاهرخی خاطرنشان كرد: وضعیت بیش از سه هزار واحد تولیدی و صنعتی همدان برای برنامه ریزی های كلان استان ارزیابی شده و برای به روز رسانی و احیای واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل برنامه ریزی ویژه انجام می شود.
استاندار همدان یادآوری كرد: در ذیل سند توسعه استان سالانه 50 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال و تثبیت شغل های موجود صورت می گیرد.
وی با تاكید بر رونق تولید و توسعه اشتغال استان به مدیران توصیه كرد: زمان آزمون و خطا نیست و باید به طور عملیاتی و جدی برای نیل به اهداف استان تلاش كرد.
شاهرخی همچنین خواستار توجه ویژه اعضای كارگروه به مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شد و افزود: برای برداشتن سنگ و موانع پیش پای تولیدكنندگان از هیچ كوششی دریغ نكنیم.
7527/2090