فعالان سياسي براي برگزاري پرشور انتخابات تلاش كنند

مهاباد- ايرنا- فرماندار تكاب با اشاره به برگزاري انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در سال جاري گفت: فعالان سياسي و اجتماعي براي برگزاري پرشور و شكوهمند اين انتخابات و حضور حداكثري مردم در پاي صندوق هاي راي تلاش كنند.

به گزارش ايرنا علي مكرمي روز يكشنبه در نشست سياسي و هم انديشي بانوان اين شهرستان افزود: افزايش نشاط سياسي و اجتماعي در شهرها در آستانه انتخابات ضروري است و براي تحقق بيش از پيش اين امر بايد فعالان سياسي و گروه هاي مرجع نقش موثر و محوري ايفا كنند.
وي بيان كرد: افزايش ميزان مشاركت آحاد مردم در انتخابات آينده از محورهاي اصلي فعاليت فعالان سياسي و اجتماعي به شمار مي رود كه بايد از هم اكنون مورد توجه جدي قرار گيرد.
فرماندار تكاب اظهار داشت: فعالان سياسي و اجتماعي و فرهنگي براي ارتقاي فرهنگ عمومي و بهبود مسايل اجتماعي در اين شهرستان و افزايش سطح آگاهي اقشار مختلف در مورد امور سياسي جاري كشور فعاليت كنند.
مكرمي با اشاره به مديريت موفق بانوان در عرصه هاي مختلف ادامه داد: مديريت بانوان همواره مديريتي موفق و رو به رشد بوده از اين رو ادارات و دستگاه هاي اجرايي از جمله آموزش و پرورش بايد از بانوان در بدنه ستادي و كارشناسي اداره به طور حتم استفاده كنند.
وي با بيان اينكه انتشار اخبار كذب در شبكه هاي اجتماعي در تكاب شايسته اين شهر نيست، افزود: بد اخلاقي، تهمت زدن و انتشار اخبار كذب و خلاف واقع در فضاي مجازي در تكاب افزايش يافته است از اين رو مردم و مسوولان و فعالان سياسي و اجتماعي در برابر گسترش بد اخلاقي در شبكه هاي اجتماعي مسووليت دارند و بايد مراقب بوده و براي فضاي سالم تر و اخلاقي تر تلاش كنند.
فرماندار تكاب با تاكيد بر افزايش نشاط اجتماعي در اين شهرستان گفت: برگزاري نشست هاي هم انديشي توسط گروه هاي مختلف و نقد و بررسي فعاليت جريان هاي مختلف با حفظ احترام متقابل براي ارتقا نشاط اجتماعي و تبادل نظر سازنده بسيار ضروري است و تلاش مي كنيم اين نشست ها به صورت پرشور و مستمر برگزار شود.
به گزارش ايرنا يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي دوم اسفند ماه سالجاري به طور همزمان در سراسر كشور برگزار مي شود.
تكاب با 81 هزار نفر جمعيت در جنوب آذربايجان غربي واقع شده و همراه با شهرستان شاهين دژ يك حوزه انتخابيه را تشكيل مي دهند.
7514/6185/7129