۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۰
کد خبر: 83320177
۰ نفر
تمديد مهلت ثبت طرح فراخوان سوم نانومچ

تهران - ايرنا- ستاد ويژه توسعه فناوري نانو، با هدف شناسايي و حمايت از تجاري‌سازي طرح‌هاي صنعتي، هفتمين دوره برنامه تجاري‌سازي فناوري نانو موسوم به نانومچ را در دستور كار خود قرار داد.

به گزارش ستاد ويژه توسعه فناوري نانو، سومين فراخوان دوره هفتم نانومچ از ابتداي ارديبهشت‌ماه سال جاري آغاز و مهلت ثبت طرح نيز تا پايان ارديبهشت تمديد شده است.
درخواست‌هاي دريافتي، براساس معيارهاي ارزيابي برنامه، از جمله قابليت تجاري شدن و توسعه بازار، فني و نانومقياس، نوآوري و همچنين پتانسيل تيم فناور براي پيشبرد طرح، ارزيابي مي‌شوند.
طرح‌هاي پذيرفته شده در برنامه، طي بازه‌ زماني مشخصي كه براي هر طرح متناسب با سطح آن متفاوت است، از امكانات و زيرساخت‌هاي در دسترس بهره مي‌برند تا بتوانند نمونه اوليه خود را توسعه داده و آماده ورود به صنعت كنند.
اين طرح‌ها، ضمن بهره‌مندي از خدمات و حمايت‌هاي نانومچ براي توسعه كسب‌وكار خود، پس از اتمام فرآيند توسعه محصول نيز امكان استفاده از ساير حمايت‌ها و امكانات ستاد نانو براي توسعه بازار را خواهند داشت.
متقاضيان (حقيقي و حقوقي) مي‌توانند طرح‌هاي فناورانه خود را در سومين فراخوان دوره هفتم نانومچ تا پايان ارديبهشت‌ماه، جهت داوري و ورود به برنامه در سامانه نانومچ ثبت كنند.
علاقمندان براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانند به وب‌سايت رسمي نانومچ به آدرس www.nanomatch.ir مراجعه كنند.
علمي ** 1836 **9129