آتش نشاني تهران: خودكشي دختر جوان را تاييد نمي كنيم

تهران- ايرنا- سيد جلال ملكي سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران با بيان اينكه اقدام به خودكشي دختر جوان در شهرك غرب پايتخت را تاييد نمي كند گفت: هيچگونه علائمي از خودكشي در اين رويداد توسط آتش نشانان مشاهده نشد.

به گزارش ايرنا برخي رسانه ها روز يكشنبه اعلام كردند اقدام به خودكشي دختري جوان در شهرك غرب كه روي يك دكل مخابراتي رفته بود ناكام ماند و به سلامت از دكل پايين آورده شد.
سخنگوي آتش نشاني تهران عصر يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا توضيح داد: حوالي ظهر امروز يك مورد حادثه خودكشي در خيابان مهستان شهرك غرب به سامانه 125 اعلام و بلافاصله ماموران يك تيم نجات به محل حادثه اعزام شدند.
وي افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد كه دختر جواني به ارتفاع بيش از 10 متري روي آنتن مخابراتي گرفتار شده است.
ملكي ادامه داد: آتش نشانان پس از بررسي هاي لازم با استفاده از يك دستگاه بالابر به اين فرد دسترسي پيدا كردند و در نهايت وي توسط بالابر آتش نشاني نجات يافت.
وي با رد هرگونه خودكشي اين دختر جوان گفت: آتش نشانان، علائم اقدام به خودكشي در صحنه نديدند و فرد مذكور نيز در اختيار كارشناسان پليس قرار دارد.
ملكي افزود: معمولا در حوادث خودكشي فردي كه قصد دارد اين كار را انجام دهد به سختي تسليم نيروهاي عملياتي و نجات مي شود كه در اين فرد هيچگونه علائمي مبني بر خودكشي وجود نداشته است.
وي اظهارداشت: علت و انگيزه بالارفتن اين دختر از دكل مخابراتي در دست بررسي كارشناسان پليس قرار دارد.
تهرام/7243/ 1008