نقشه زيركانه پي اس جي براي گريز از پرداخت رقم انتقال «دخه آ»

تهران- ايرنا- باشگاه پاري سن ژرمن از «داويد دخه آ» گلر منچستريونايتد خواسته تا شياطين سرخ را تا پايان قراردادش (ژانويه سال آينده) دست به سر كرده تا آنها ژانويه سال آينده به عنوان بازيكن آزاد با وي قراردادي پر و پيماني را امضا كنند.

شبكه فاكس اسپورتس روز يكشنبه نوشت: باشگاه منچستريونايتد به دردسر افتاده و«داويد دخه آ» دروازه بان اين تيم در دو راهي تمديد قرارداد، از مقامات خواسته تا دستمزدي برابر با «الكسيس سانچز» به وي پرداخت كنند.
و اين نقطه براي شياطين سرخ مشابه باتلاق است چرا كه پاري سن ژرمن براي كشاندن مرد اسپانيايي به پاريس نقشه هايي در سر دارد.
براساس گزارش روزنامه ديلي اكسپرس، پاريسي ها از دخه آ خواسته اند تا يك سال ديگر در يونايتد بماند!
در حقيقت قهرمان ليگ يك فرانسه از دخه آ خواسته تا يونايتد را دست به سر كرده و در ژانويه 2020 با آنها (پي اس جي) پيش قرارداد امضا كند.
پي اس جي براي پرداخت رقم انتقال 60 ميليون پوندي گلر يونايتد كمي دو دل بوده و اين در حالي است كه آنها براي ماندن در حصار مقررات بازي جوانمردانه مالي نيز تقلا مي كنند.
در نتيجه آنها با اين ترفند قادر خواهند بود تا با توسل به پيش قرارداد ژانويه، مرد شماره يك اسبق اتلتيكو مادريد را به پارك دو پرنس بكشند.
در اين بين، در صورتي كه برنامه هاي پي اس جي مطابق برنامه پيش برود و دخه آ بتواند به عنوان بازيكن آزاد راهي فرانسه شود آن گاه مالكان متمول پي اس جي با پاداشي بزرگ از وي استقبال خواهند كرد.
گزارش هاي پيشين حاكي از آن بود كه دخه آ از بالانشينان در اولدترافورد خواسته تا شرايط دستمزدي وي را بهبود بخشيده و قرارداد جديد وي را با دستمزدي برابر با سانچز (پردر آمدترين بازيكن كنوني يونايتد) منعقد كنند.
با اين حال، «اد وودوارد» مدير اجرايي تيم و همكاران وي تاكنون مقابل درخواست هاي دخه آ مقاومت كرده و اين بدان معنا است كه شماره يك چارچوب تيم ملي اسپانيا ژانويه سال آينده با تكيه بر پيش قرارداد مي تواند به پي اس جي ملحق شود.
باشگاه ها اغلب براي جذب اهداف نقل و انتقالاتي خود از چنين حربه اي استفاده مي كنند تا بازيكن مورد نظر را با قيمتي پايين تر و مناسب تر خريداري كنند.
ورزشي**3991**9129