هويت سپاه پاسداران تغيير ناپذير است

تهران- ايرنا- نماينده ولي فقيه در سپاه هويت اصلي اين نهاد را تغيير ناپذير دانست و گفت: تحول در سپاه كه با انتصاب فرمانده كل آغاز و با انتصاب جانشين فرمانده كل سپاه تكميل شد ،سردرگمي دشمنان را به همراه داشت.

به گزارش روابط عمومي سپاه، حجت الاسلام والمسلمين «عبدالله حاجي صادقي» در آيين توديع و معارفه جانشين و معاونين جديد سپاه پاسداران انقلاب اسلامي كه امروز( يكشنبه) در ستاد فرماندهي كل اين نهاد برگزار شد، سنگرنشيني نظام ولايي را از جمله نعمت هاي معنوي خداوند كه بر نعمت هاي ظاهري تقدم دارند برشمرد و اظهارداشت: پاسداري از انقلاب اسلامي برجسته ترين عمل صالح است و مسئوليت در اين مسير بهترين فرصت براي انجام آن است.
نماينده ولي فقيه در سپاه عهده داري مسئوليت بدون احقاق حق مظلوم و سركوب باطل را بنا به فرمايش امام علي (ع) بي ارزش توصيف و تصريح كرد: تحول در سپاه كه از روز ميلاد حضرت وليعصر(عج) با انتصاب فرمانده كل سپاه آغاز و در ماه مبارك رمضان با انتصاب جانشين فرمانده كل سپاه تكميل شد ،سردرگمي دشمنان را به دنبال داشته و اميدواريم شاهد ارتقاي روزافزون و بيش از پيش معنويت انقلابي ، روحيه جهادي، منزلت اجتماعي و اقتدار و انسجام سپاه در ناكام گذاشتن توطئه ها و ترفندهاي پليد دشمن باشيم.
حاجي صادقي تاكيد كرد: سپاه تغييرات دارد ، اما هويت اصلي آن كه 'اني احامي ابدا عن ديني' است تغيير ناپذير است.
به گزارش ايرنا، دريادار پاسدار علي فدوي كه پيش تر معاون هماهنگ كننده سپاه بود، باحكم فرمانده معظم كل قوا به عنوان جانشين فرمانده كل سپاه منصوب شد.
سردار نقدي نيز كه پيش از اين معاون فرهنگي - اجتماعي سپاه بود با حكم حضرت آيت الله خامنه اي به عنوان معاون هماهنگ كننده سپاه منصوب شد.
سردار نجات جانشين رييس سازمان اطلاعات سپاه با حكم فرمانده كل سپاه به عنوان معاون فرهنگي - اجتماعي سپاه معرفي شد.
در مراسم تكريم و معارفه جانشين فرمانده كل و معاونين هماهنگ كننده و فرهنگي سپاه، سرلشكر پاسدار حسين سلامي فرمانده كل سپاه، سردار سرتيپ پاسدار محمد شيرازي رييس دفتر نظامي فرماندهي معظم كل قوا ،حجت الاسلام و المسلمين عبدالله حاجي صادقي نماينده ولي فقيه در سپاه و جمعي از معاونين و فرماندهان نيروها حضور داشتند.
سيام*9612** 1336