۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
کد خبر 83319852
۰ نفر
دزد طلاي كودكان بوشهري دستگير شد

بوشهر- ايرنا- فرمانده انتظامي شهرستان بوشهر گفت: زن جواني كه با ترفندهاي مختلف طلا و زيورآلات كودكان را در اين شهر به سرقت مي برد دستگير و به چهار فقره دزدي اعتراف كرد.

به گزارش ايرنا، سرهنگ ابراهيم عرب زاده روز يكشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در پي شكايت شهروندي مبني بر سرقت طلا و زيورآلات فرزند خردسالش در يكي از خيابان هاي شهر بوشهر توسط زني ناشناس، اقدامات اطلاعاتي و عملياتي پليس براي شناسايي اين سارق آغاز شد.
وي بيان كرد: پس از چند روز بررسي پليسي و تحقيقات ميداني مشخص شد دزد زني جوان و باردار اهل يكي از استان هاي همجوار و ساكن بوشهر است.
عرب زاده اظهار داشت: پس از شناسايي محل اختفاي اين متهم در منزل پدرش دستگير و يك جفت گوشواره طلا متعلق به شاكي از وي كشف شد.
وي گفت: با ادامه تحقيقات تكميلي متهم به چهار فقره سرقت طلاي كودكان درشهر بوشهر اعتراف و عنوان كرد طلاهاي مسروقه را به دونفر طلافروش در ميدان انقلاب فروخته كه هر دو نفر مالخر نيز شناسايي و دستگير شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان بوشهر تاكيد كرد: خانواده ها بايد از آراستن كودكان خود به زيور آلات و رها كردن آنها در معابر عمومي بطور جد خودداري كنند.
عرب زاده افزود: همچنين به طلافروشي ها و خريداران طلا هشدار داده مي شود كه از خريد طلا بدون فاكتور و حتي از افراد مشكوك خودداري كنند.
6043/7212