مشكلات بسياري از واحدهاي توليدي گلپايگان برطرف شد

اصفهان - ايرنا - نماينده مردم خوانسار و گلپايگان در مجلس شوراي اسلامي گفت: سفر روز گذشته استاندار به گلپايگان ارزشمند بود و طي اين سفر مشكلات بسياري از واحدهاي توليدي اين شهرستان حل و فصل شد.

علي بختيار روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا اظهارداشت: پيش از اين سفر براي بهبود كسب و كار و توسعه پايدار شهرستان گلپايگان چندين جلسه را با استاندار برگزار كرديم و روز گذشته ايشان با سفر به اين شهرستان، مشكلات واحدهاي توليدي را بصورت ميداني رصد و دستورات لازم را براي حل مشكلات آنها صادر كرد.
وي افزود: سفر بسيار ارزشمندي بود و طي اين سفر مشكلات زيادي از سرمايه گذاراني كه اهليت انجام كار را متناسب با شرايط و اقليم اين شهرستان داشتند حل و فصل شد.
نماينده مردم خوانسار و گلپايگان در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: اين سفر در راستاي حل معضل توليد در سال رونق توليد انجام شد و برخي از مسائل و مشكلات شهرستان كه نياز بود با حضور استاندار و مديران دستگاه هاي اجرايي در گلپايگان، بررسي و در راستاي حل آنها اقدام شد.
وي بيان كرد : بسياري از مشكلات واحدهاي توليدي و سرمايه گذاران قبل از برگزاري جلسه شوراي سرمايه گذاري شهرستان و در جريان بازديدها طي تماس استاندار اصفهان با دستگاه هاي ذيربط حل و فصل شد كه به نمايندگي از مردم گلپايگان از ايشان تشكر مي كنم.
بختيار اضافه كرد : با اقدام هايي كه در حوزه سرمايه گذاري شهرستان گلپايگان انجام شد اميدواريم امسال نرخ بيكاري اين منطقه تك رقمي شود.
براساس اعلام مسئولان ، نرخ بيكاري شهرستان گلپايگان حدود 12 درصد است.
عباس رضايي استاندار اصفهان عصر شنبه به منظور بررسي مشكلات واحدهاي توليدي و سرمايه گذاران همراه با تعدادي از مديران كل دستگاه هاي اجرايي استان به گلپايگان سفر كرد.
شهرستان گلپايگان در 180 كيلومتري شمال شرق اصفهان قرار دارد.
/6026/2093