وزیر راه و شهرسازی دوشنبه به خراسان جنوبی سفر می كند

بیرجند - ایرنا - مدیركل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: وزیر راه و شهرسازی فردا (دوشنبه) به همراه معاونان خود برای افتتاح، بازدید و آغاز عملیات اجرایی برخی پروژه ها به خراسان جنوبی سفر می كند.

مهدی جعفری روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: محمد اسلامی در سفر یك روزه به خراسان جنوبی با همراهی معاونان خود چند طرح و پروژه را افتتاح و كلنگ زنی خواهد كرد.
وی افزود: كلنگ زنی سالن ترمینال فرودگاه بیرجند، بازدید از محور بیرجند - قاین، كلنگ زنی پروژه خیرین مسكن ساز، كلنگ زنی خانه محله 17 شهریور، بازدید از پروژه های بازآفرینی شهری و افتتاح سالن ورزشی محله موسی بن جعفر (ع) از جمله برنامه های وزیر راه و شهرسازی در مركز استان خواهد بود.
مدیركل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: همچنین با حضور وزیر راه و شهرسازی 798 واحد مسكن مهر استان افتتاح و جشن اختتامیه طرح مسكن مهر در استان برگزار می شود.
وی با اشاره به سفر خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ‌و نقل به شهرستان های طبس و فردوس افزود: در این سفر 124 كیلومتر باند دوم افتتاح می شود.
جعفری بیان كرد: كلنگ زنی پروژه خیرین مسكن ساز فردوس و پروژه آنتی راه آهن این شهرستان نیز در ادامه سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به شهرستان فردوس انجام می شود.
وی گفت: مازیار حسینی معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی نیز با سفر به شهرستان نهبندان قطعه جدیدی از دو بانده شدن محور شوسف - نهبندان را كلنگ زنی و 17 كیلومتر باند دوم را افتتاح می كند.
مدیركل راه و شهرسازی خراسان جنوبی افزود: یكی دیگر از معاونان وزیر در سفر به شهرستان درمیان پروژه ایمن سازی سه راهی منطقه ویژه اقتصادی را كلنگ زنی و باند دوم اسدیه - بیرجند را افتتاح خواهد كرد.
وی گفت: در مجموع 9 پروژه با اعتبار 349 میلیارد تومان در سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان جنوبی افتتاح و هشت پروژه با اعتبار 310 میلیارد تومان كلنگ زنی خواهد شد.
9893*3028