۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
کد خبر 83319753
۰ نفر
حريق يك جايگاه سوخت در حومه مشهد مهار شد

مشهد- ايرنا- معاون ايستگاه شماره 36 آتش نشاني مشهد گفت بخشي از قسمت اداري يك جايگاه عرضه سوخت و فروشگاه مواد غذايي جنب آن امروز در حومه مشهد دچار آتش سوزي شد.

ابوالفضل فرجامي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: حريق اين پمپ بنزين و فروشگاه موادغذايي 80 مترمربعي جنب آن در محدوده پيچ ساغروان واقع در مسير جاده قوچان به مشهد دودي غليظ در اين منطقه ايجاد كرد.
وي ادامه داد: با توجه به قرار داشتن فروشگاه در قسمت خروجي پمپ بنزين و احتمال سرايت آتش به مخازن سوخت، آتش نشانان پس از قطع جريان برق و گاز با استفاده از تجهيزات خاموش كننده عمليات مهار شعله هاي آتش را آغاز كردند.
اين آتش نشان گفت: همچنين همزمان با وقوع آتش سوزي در فروشگاه عرضه موادغذايي بخشي از قسمت اداري جايگاه سوخت نيز كه در ضلع مقابل فروشگاه قرار داشت دچار حريق شد. اين آتش سوزي با تلاش آتش نشانان مهار و از سرايت حريق به مخازن سوخت جلوگيري شد. دلايل بروز اين حادثه كه خسارت جاني نداشت در دست بررسي است.
آتش نشانان مشهد پارسال افزون بر 15 هزار مورد واقعه آتش سوزي و حادثه را در اين كلانشهر سه و نيم ميليون نفري مهار و امدادرساني كردند.
7505/1858