۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۱
کد خبر: 83319727
۰ نفر
منچسترسيتي پس از 11 سال با «كمپاني» وداع مي كند

تهران- ايرنا- باشگاه منچسترسيتي اعلام كرد كه «وينسنت كمپاني» مدافع اين تيم در پايان فصل جاري پس از 11 سال همكاري با آبي آسماني ها، از اين تيم جدا خواهد شد.

تارنماي رسمي باشگاه منچسترسيتي روز يكشنبه نوشت: كمپاني آخرين بازي خود را روز گذشته مقابل واتفورد در فينال جام حذفي انگليس انجام داد؛ ديداري كه در نهايت با پيروزي 6 بر يك شاگردان «پپ گوارديولا» و قهرماني اين تيم به اتمام رسيد.
مدافع تنومند سيتي در طول 11 سال حضور در اين باشگاه چهار قهرماني ليگ برتر جزيره، 2 جام حذفي، چهار جام اتحاديه و يك جام خيريه را در گنجه افتخارات خود گنجانده و در مجموع 360 بازي 20 گل به ثمر رسانده است.
باشگاه منچسترسيتي با انتشار بيانيه اي ضمن قدرداني از كمپاني و اداي احترام به وي، خبر جدايي مدافع خود را تاييد كرد.
كمپاني اخيرا و در بازي يكي مانده به آخر سيتي در ليگ برتر، نخستين گل خارج از محوطه جريمه اي خود را در اين ليگ با شوتي سهمگين از فاصله 26 متري و به شكلي بي نقص به كنج دروازه لسترسيتي فرستاد؛ گلي كه در دقيقه 70 بازي به ثمر رسيد و سرنوشت قهرماني در ليگ برتر جزيره را همچنان در دستان شاگردان «پپ گوارديولا» نگه داشت تا آبي آسماني هاي منچستر با پيروي در بازي پاياني مقابل برايتون، دومين قهرماني متوالي خود را در ليگ انگليس جشن بگيرند.
ورزشي**3991**9118**