تصادف دو خودرو در شرق گلستان یك مجروح برجای گذاشت

گنبدكاووس – ایرنا – فرمانده پلیس راه كلاله و مراوه تپه اعلام كرد: در سانحه تصادف شدید بین دو دستگاه سواری پراید كه صبح امروز (یكشنبه) در محور كلاله به مراوه تپه روی داد، یك نفر مجروح شد.

سروان هادی حبیبی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این تصادف در كیلومتر 26 جاده اصلی كلاله به مراوه تپه رخ داده و عامل اصلی آن انحراف به چپ خودرو در حال حركت از كلاله به طرف مراوه تپه بود.
وی با اشاره به آغاز برداشت محصولات زراعی در شرق گلستان ضمن توصیه و تاكید به رانندگان خودروهای شخصی وعمومی برای رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، از رانندگان ماشین آلات كشاورزی هم خواست برای تردد از شانه محورهای ارتباطی استفاده نمایند.
سروان حبیبی از رانندگان خوروهای شخصی وعمومی بخصوص ماشین آلات كشاورزی خواست با نصب علائم هشدار دهنده و دید درشب و اطمینان از سالم بودن چراغ ها و سیستم روشنایی خودرو، از بروز حوادث احتمالی جلوگیری كنند.
جاده كلاله - مراوه تپه به دلیل باریك بودن عرض آن، داشتن پیچ های خطرناك و قرار گرفتن هزاران هكتار اراضی زراعی و تردد صدها ماشین آلات كشاورزی، با وجود تلاش شبانه روزی نیروهای پلیس راه، از محورهای حادثه خیز شرق استان گلستان است.
/1860/7478