نمايشگاه ضيافت خوبان و شب هاي روشن شهر لاهيجان را منور كرد

لاهيجان - ايرنا - جشنواره و نمايشگاه ضيافت خوبان و شب هاي روشن لاهيجان در حاشيه شمالي استخر به مدت يك ماه از افطار تا سحر، گشايش يافت و مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.

گزارش اداره ارتباطات و امور بين الملل شهرداري لاهيجان به ايرنا حاكيست، اين نمايشگاه در ضلع شمالي استخر لاهيجان افتتاح شد و آغاز بكار كرد.
شهردار لاهيجان در آيين گشايش اين جشنواره و نمايشگاه اظهارداشت: لاهيجان به عنوان يكي از شهرهاي طرح شب هاي روشن انتخاب شده ؛ مديريت شهرداري لاهيجان با برپايي اين نمايشگاه و جشنواره تمام سعي خود را بكار بست تا مثل خيلي از اتفاق هاي ديگر نخستين ها را رقم بزند.
مسعود كاظمي گفت: پس از برگزاري موفق جشنواره نوروزي با مشاركت بخش خصوصي، اين بار در راستاي شب هاي روشن و ماه مبارك رمضان جشنواره ضيافت خوبان از افطار تا سحر برگزار مي شود و مردم لاهيجان كه هميشه ميزبان مهرباني ها و نخستين ها هستند، از اين طرح استقبال زيادي كردند.
شهردار لاهيجان افزود: 60 غرفه در اين نمايشگاه با عنوان هاي كارآفريني ، رونق توليد و كسب و كار در راستاي سياست هاي نماينده عالي دولت در استان گيلان و شهرستان لاهيجان ايجاد و فعال شده است.
اسماعيل ميرغضنفري فرماندار شهرستان لاهيجان نيز گفت: با توجه به پيشينه فرهنگي كه لاهيجان دارد اين اقدامات مي تواند فضاي مفرحي را در چهارچوب قانون براي شهروندان ايجاد كند.
لاهيجان در 40 كيلومتري شرق مركز استان گيلان واقع است.
6029 / 2007