۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
کد خبر 83319626
۰ نفر
فرايند قرارداد ويلموتس تشريح شد

تهران– ايرنا- مدير روابط عمومي فدراسيون فوتبال توضيحاتي درباره مراحل و فرآيند عقد قرارداد سرمربي بلژيكي ارائه كرد.

«امير مهدي علوي» درباره مراحل عقد قرارداد با مارك ويلموتس اظهار داشت: موضوعات مربوط به استخدام يك مربي فقط بحث عقد قرارداد نيست و در اين باب نبايد دچار تك بعدي نگري شد. به صورت كلي پس از توافق صورت گرفته ميان رييس فدراسيون فوتبال و ويلوتس، مقرر شده بود كه در گام نخست وي از امكانات متنوع مركز ملي فوتبال ايران، ساختمان پك، زمين هاي چمن، امكانات هتلينگ، تجهيزات پزشكي، بدنسازي، استخر، انبارها و ...ديدن كند.
مدير روابط عمومي فدراسيون فوتبال گفت: اين بازديد با ابراز رضايت كامل مربي بلژيكي همراه بود و وي درجلساتش با مسولان فدراسيون فوتبال گفت كه آنچه در ايران ديد با آنچه شنيده بود كاملا متفاوت بوده و مثال هايي در اين باب پيرامون شباهت هاي اين مركز با كمپ هاي تيم هاي بزرگ اروپايي در رده ملي و باشگاهي ارائه كرد.
وي ادامه داد: بر اين اساس، فرآيند نخست به خوبي طي شد و در ادامه بحث عقد قرارداد رسمي خواهد بود كه در اين باره موضوع نحوه پرداخت، انتقال وجه و برخي موضوعات ديگر مطرح است كه مي بايست با هماهنگي تام با سفارت جمهوري اسلامي ايران در بلژيك صورت بگيرد.
علوي در پايان افزود: اينكه شايعه شده هياتي از فدراسيون فوتبال قرار است راهي بلژيك شود به صورت كامل تكذيب مي شود. رييس فدراسيون فوتبال تنها فردي است كه براي پايان مراحل عقد قرارداد به بلژيك خواهد رفت و شايعات منتشره پيرامون اعزام هياتي از فدراسيون به صورت كامل عاري از واقعيت هستند.
ورزشي**2052**2024