۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۳
کد خبر: 83319599
۰ نفر
استارتاپ‌هاي فعال حوزه اقتصاد ديجيتال سرمايه جذب مي‌كنند

تهران- ايرنا- استارتاپ‌هاي فعال در حوزه اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي به منظور ارتباط با فعالان عرصه كشاورزي و مواد غذايي در بيست و ششمين نمايشگاه بين المللي صنايع غذايي، مواد غذايي، ماشين آلات و صنايع وابسته حضور مي‌يابند.

به گزارش معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، استارتاپ‌هاي فعال و موفق در حوزه اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي براي جذب سرمايه و برقراري با شركت كنندگان در بيست و ششمين نمايشگاه صنايع غذايي، مواد غذايي، ماشين آلات مي توانند با كمك ستاد توسعه فناوري هاي اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي معاونت علمي در اين نمايشگاه حضور يابند و در عرصه هاي مختلف به معرفي محصولات خود بپردازند.
با توجه به گستردگي حوزه هاي مختلف در اين ستاد، استارتاپ‌ها مي توانند نسبت به حوزه فعاليت خود در اين نمايشگاه حضور داشته باشند و از تخفيف و مساعدت‌هاي لازم از طريق ستاد توسعه فناوري‌هاي اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري برخوردار شوند.
بيست و ششمين نمايشگاه بين المللي صنايع غذايي، مواد غذايي، ماشين آلات و صنايع وابسته از تاريخ 28 تا 31 خرداد ماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي تهران برگزار مي‌شود.
به منظور تسهيل و تسريع در امر جانمايي و رفاه حال مشاركت كنندگان، جانمايي غرفه ها و رزرو اوليه شركت كنندگان بخش ريالي در اين نمايشگاه نيز به صورت اينترنتي انجام مي شود.
علاقه مندان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت iranagrofoodfair.com مراجعه كنند.
علمي ** 9340** 1055

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش