۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
کد خبر 83319572
۰ نفر
رییس پلیس راه همدان: كامیون بنز در آتش سوخت

همدان- ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: كامیون بنز مدل 1921 هنگام تردد در جاده همدان ملایر در گردنه زاغه دچار آتش سوزی شد.

سرهنگ رضا عزیزی روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: طبق نظریه اولیه اتصالی در قسمت استارت خودرو عامل آتش سوزی بوده است.
وی اضافه كرد: پس از بروز اتصالی و آتش سوزی راننده از خودرو پیاده شده و سعی می كند با استفاده از كت و پتو آن را خاموش كند.
رییس پلیس راه استان همدان با بیان اینكه خودرو مجهز به كپسول آتش نشانی نبود، اضافه كرد: كامیون بنز تا پیش از رسیدن تیم های آتش نشانی به طور كامل در آتش سوخت.
سرهنگ عزیزی از رانندگان خودروهای سنگین و نیمه سنیگین خواست تجهیزات ضروری نظیر كپسول آتش نشانی، جعبه كمك های اولیه، مثلث فسفری خطر، جلیقه فسفری، چراغ قوه، بكسل ثابت و زنجیر چرخ برای زمستان به همراه داشته باشند.
وی بیان كرد: خودروی بیشتر رانندگان به این قبیل تجهیزات مجهز نیست و احتمال بروز چنین مشكلاتی هنگام بروز حریق زیاد است.
رییس پلیس راه استان همدان درباره بازگشایی جاده همدان - تویسركان از سمت گنجنامه گفت: این مسیر بازگشایی شده اما هم اینك برای تردد خودروها ایمن نیست.
سرهنگ عزیزی ادامه داد: بروز سیلاب به گاردریل ها و بخشی از جاده همدان- تویسركان خسارت زده كه راهداری در حال تعمیر و ایمن سازی این جاده است.
7526/2090