شهرداری بوشهر نمی تواند از تیم شاهین در لیگ برتر حمایت كند

بوشهر- ایرنا- سخنگوی هیات مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: با توجه به صراحت قانون، این باشگاه قادر به تیم داری در لیگ برتر فوتبال كشور با استفاده از منابع مالی شهرداری نیست.

به گزارش ایرنا، پرویز عبدی پور روز یكشنبه در نشست با خبرنگاران افزود: در پی موفقیت تیم شاهین شهرداری بوشهر و لزوم برنامه ریزی ها در این چند مدت نشست هایی برای بررسی وضعیت حضور تیم با حضور شهردار، اعضای هیات مدیره، اعضای شورای شهر و كارشناسان مربوطه برگزار شد و پیگیری هایی نیز در این زمینه صورت گرفته است.
وی بیان كرد: در این نشست ها كه با حضور كارشناسان حقوقی و مالی برگزار شد، برای رعایت الزام های قانونی و مقررات جاری كشور در زمینه نحوه تیم داری امكان حمایت شهرداری از تیم شاهین وجود ندارد.
عبدی پور گفت: در این زمینه همت مسئولان استانی اعم از امام جمعه، استاندار و نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی می طلبد تا راهكارهای لازم برای شاهین بوشهر اندیشیده و زمینه حضور این تیم پرطرفدار در لیگ برتر فراهم شود.
نماینده مردم شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: در این ارتباط یكی از راهكارهای موجود دریافت مجوز یكساله از وزیر كشور است كه سعی می شود در نخستین فرصت با وی دیدار كنم.
حجت الاسلام عبدالحمید خدری افزود: در این زمینه انتظار می رود با پیدا كردن حامی بخش خصوصی زمینه حضور قدرتمند شاهین بوشهر در لیگ برتر فوتبال كشور فراهم شود.
6043/7212