ورمزيار: استقلال با مربي ايراني هم مي تواند قهرمان شود

تهران - ايرنا - پيشكسوت تيم فوتبال استقلال گفت: استقلال با يك مربي ايراني هم مي تواند قهرمان ليگ برتر شود و نيازي به مربي خارجي ندارد.

«صادق ورمزيار» روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: استقلال با بازيكناني كه در اين فصل در اختيار داشت مي توانست قهرمان ليگ برتر شود. مجموعه باشگاه استقلال اشتباهاتي انجام داد كه در نهايت باعث شد فصل فوتبالي به بدترين شكل ممكن براي آبي پوشان تهراني به پايان برسد.
وي ادامه داد: وقتي يك تيم موفق مي شود همه در آن سهم دارند و وقتي تيم ناموفق است، بازهم همه در آن سهيم هستند.
پيشكسوت باشگاه استقلال خاطرنشان كرد: قهرماني پرسپوليس، هواداران استقلال را ناراحت كرده است. آن ها ناراحت هستند كه رقيب جدي شان سه سال پياپي به مقام قهرماني مي رسد اما تيم محبوشان روي نوار ناكامي گام بر مي دارد.
ورمزيار تصريح كرد: برانكو ايوانكوويچ در قهرماني پرسپوليس نقش تاثيرگذار و پررنگي داشت و اين موضوعي است كه استقلال فاقد آن بود. به نظر تفاوت استقلال و پرسپوليس در برانكو بود چرا كه آبي پوشان تهراني مهره هاي بهتري را در اختيار داشت.
وي ادامه داد: اگر استقلال مي خواهد در فصل آينده به موفقيت برسد بايد از همين حالا آغاز كند و بازيكنان مورد نظرش را به خدمت بگيرد و قرارداد نفراتي را كه قراردادهايشان به اتمام رسيده است تمديد كند تا اتفاقات تلخ پارسال شكل نگيرد.
بازيكن پيشين استقلال در پايان گفت: استقلال با مربي ايراني هم مي تواند قهرمان ليگ برتر شود. هرچند براي انتخاب سرمربي فصل آينده اين تيم مديران باشگاه تصميم نهايي را مي گيرند.
ورزشي**م.ت**2024