۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
کد خبر 83319385
۰ نفر
1.5 تن انواع مواد مخدر در زاهدان كشف شد

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 قاچاقچی و كشف یك تن و 551 كیلوگرم مواد مخدر در شهرستان زاهدان خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری روز یكشنبه در این باره گفت: شب گذشته با كسب خبری مبنی بر جابه جایی محموله مواد مخدر توسط قاچاقچیان مسلح با یك دستگاه وانت در یكی از مسیرهای فرعی منتهی به شهر زاهدان بلافاصله موضوع در دستور كار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
وی افزود: گروه های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان به همراه سه تیم از قرارگاه عملیاتی عمار ضمن شناسایی مسیر تردد قاچاقچیان با اجرای كمین در مسیر عبور آنان، خودرو حامل مواد مخدر را ساعت یك بامداد شناسایی و در درگیری مسلحانه آنان را متوقف كردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح كرد: در این درگیری، تكاوران پلیس 2 سوداگر مرگ را دستگیر و در بازرسی از خودرو وانت یك تن و 551 كیلو و 210 گرم تریاك، 2 قبضه سلاح شكاری، 136 تیر فشنگ، یك قبضه كلت كمری به همراه 2 تیغه خشاب حاوی 12 تیر جنگی كشف كردند.
وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق بیان كرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای سیستان و بلوچستان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی باندهای قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود چرا كه چشمان تیز بین پلیس هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.
3213**6081