نماینده مجلس: خرید تهاجمی كالا ناشی از فضای روانی دشمن است

نوشهر – ایرنا – نماینده مردم شهرستان های تنكابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت : هجوم مردم به فروشگاهها و خرید تهاجمی كالا ناشی از فضای روانی است كه دشمن ایجاد كرده است و مردم نباید فریب توطئه ها و فضای مسموم دشمن را بخورند.

شمس الله شریعت نژاد روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دشمن تلاش می كند تا به انحای مختلف فضای جامعه را ملتهب و نگران كننده نشان دهد ، در حالی كه چنین وضعیتی با همه تبلیغاتی كه آنان می كنند در كشور وجود ندارد.
وی گفت: مردم در این برهه از زمان كه كشور در شرایط خاصی قرار دارد، هوشمندانه تر و با بصیرت تر از گذشته عمل نمایند تا توطئه های دشمنان یكی پس از دیگری خنثی شود.
نماینده مردم شهرستان های تنكابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس افزود : روسای سه قوه برای سرعت بخشیدن به برخی اصلاحات مورد نیاز در حوزه معیشت مردم تلاش مضاعفی داشته اند و نباید نسبت به این موضوع نگران بود.
شریعت نژاد، سیاست فشار حداكثری بر ایران را از حماقت های ترامپ برشمرد و گفت كه اینگونه اقدامات نشانه عدم شناخت از ملت بزرگ و سرافراز ایران اسلامی است.
شریعت نژاد افزود : آمریكا تلاش دارد تا با تحریم ها و فشارهای بیشتر، به استقلال ایران اسلامی كه از شعارهای نخستین انقلاب بود خدشه وارد كند و مردم را نسبت به آینده ناامید سازد.
وی اظهار داشت : با وجود برخی ناكارآمدی ها در حوزه های مختلف ، ملت ایران نه تنها در مقابل فشارهای بیگانه تسلیم نخواهند شد بلكه بیش از پیش نسبت به هم متحدتر شده اند.
شریعت نژاد با بیان اینكه باید درك درستی از مشكلات كشور داشت ، گفت : میزان محصولاتی كه هم اكنون در كشور تولید می شود اصلا قابل مقایسه با قبل از انقلاب و دوران دفاع مقدس نیست و مردم نباید نسبت تامین نیازهای اساسی خود نگران باشند.
شهرستان های تنكابن ، رامسر و عباس آباد در غرب مازندران واقع است.
/1602/7613/1654