استاندار ایلام چراغ جشن گلریزان را با اهدا 400 میلیون ریال روشن كرد

ایلام - ایرنا - دومین جشن گلریزان مددجویان بهزیستی ایلام شامگاه شنبه در حالی برگزار شد كه جمع زیادی از افراد خیر و نیكوكار با حضور در این آیین برای اطعام مددجویان پیش دستی كردند.

به گزارش ایرنا، حضور مسئولان استان در این آیین و پیش قدمی برای اهدا كمك به مددجویان چراغ این محفل معنوی را پر نور تر كرد.
پس از اعلام مدیر كل بهزیستی ایلام مبنی بر نیاز به همراهی خیران با این سازمان برای تهیه 20 هزار سبد غذایی برای زنان سرپرست خانوار و معلولان، قاسم سلیمانی دشتكی، استاندار ایلام با اهدا 400میلیون ریال كلید نخستین كمك را روشن كرد.
در ادامه دیگر مسئولان و خیران با اهدا مبالغ نقدی و تقبل تهیه شماری از بسته های مواد غذایی برای مددجویان در این امر خیر مشاركت كردند.
اهدا 300 سبد غذایی از سوی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان و اهدا مبالغ نقدی 50 و 60 میلیون ریالی از سوی شماری از خیران از دیگر جلوه های نیكوكاری توام با همنوعی در این آیین بود.
همچنین در پایان این آیین محفل ضیافت افطاری با حضور مددجویان برگزار و هزینه اطعام حدود 300 مددجو از سوی یك فرد خیر به مبلغ 120 میلیون ریال تقبل شد.
مدیركل بهزیستی ایلام با تقدیر از مشاركت گسترده افراد خیر در این محفل معنوی گفت: در این جشن یك میلیارد و 670 میلیون ریال كمك نقدی و غیر نقدی از سوی افراد خیر و نیكوكار برای كمك و اطعام مددجویان اهدا شد.
زهرا همتی افزود: با توجه به محدود بودن اعتبارهای دولتی بی شك این سازمان برای ارایه خدمات مطلوب جامعه هدف به همراهی و مشاركت هرچه بیشتر افراد خیر و نیكوكار نیازمند است.
25 هزار نفر در استان ایلام زیر پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند.
7171/6119