نمایندگان آذربایجان شرقی درلیگ جهانی كاراته موفق ظاهر نشدند

تبریز - ایرنا - رییس هیات كاراته آذربایجان شرقی با اشاره به حضور كاراته كاهای استان در رقابت های لیگ جهانی كاراته وان سری آ تركیه 2019 گفت: نمایندگان استان در لیگ جهانی كاراته موفق ظاهر نشده و نتوانستند به مقامی بهتر از پنجم دست یابند.

اسماعیل معصومی شامگاه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، افزود: استان آذربایجان شرقی با هشت كاراته كا در قالب 2 تیم و یك مربی و میر ولی حسینی به عنوان داور در مسابقات لیگ جهانی كاراته استانبول تركیه شركت كرد.
رییس هیات كاراته آذربایجان شرقی خاطرنشان كرد: تیم صرافی بهنام با حضور سهند اسلامی، مهدی حق نظری، امیر حسین كرمی و جواد سیف اله زاده با مربی گری احد شاهین و تیم شاهین تبریز با حضور حسین پور، خاكپور و شیدزی به مربی گری احد شاهین و همچنین رضا دینداری به صورت انفرادی به این مسابقات اعزام شدند.
معصومی عنوان كرد: كاراته كاهای آذربایجان شرقی به غیر از سهند اسلامی كه در دور دوم با 23/66 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفت و از راهیابی به دور بعد باز ماند، بقیه نمایندگان در دور اول نتوانستند از سد حریفان خود عبور كنند و از ادامه رقابت ها حذف شدند.
وی با بیان اینكه رقابت های تیمی مردان در مرحله نخست در 2 گروه یازده و دوازده تیمی آغاز شد، اضافه كرد: امروز با شروع كاتای تیمی، تیم كاراته شاهین تبریز با 22/66 امتیاز در مرحله اول از دور مسابقات حذف شد و تیم صرافی بهنام با 3 دهم امتیاز كمتر از راهیابی به مرحله نیمه نهایی باز ماند تا در نهایت كاراته كاهای استان بدون كسب مقام به كار خود پایان دهند.
به گزارش ایرنا، ادیبه گچ پز بانوی كاراته كای آذربایجان شرقی كه در این رقابت ها به عنوان نماینده استان تهران حضور داشته، در دور چهارم با شكست 5 بر صفر مقابل حریف ایتالیایی خود از راهیابی به جدول رپه شارژ باز ماند.
9853/3071