مجري سرشناس چند اثر خود را به كتابخانه موسوي خوي اهدا كرد

اروميه- ايرنا- منصور ضابطيان، مجري مشهور صداوسيما، روزنامه‌نگار و نويسنده كشور در اقدامي فرهنگي چند اثر تاليفي خود را به كتابخانه عمومي آيت الله موسوي شهرستان خوي اهدا كرد.

مسوول كتابخانه عمومي آيت الله موسوي خويي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين مجري توانا طي درخواست اعضاي كتابخانه، سه جلد از آثار خود با عناوين «مارك دو پلو»، گزارش‌هاي شخصي از سفر به هلند، آلمان، بلژيك، پرتغال و چند كشور ديگر، «موآ»، سفرنامه مربوط به كشور ويتنام و آداب ‌و‌ رسوم و فرهنگ مردم آن منطقه و «چاي نعنا»، سفرنامه مراكش را با امضاي خود به اين كتابخانه اهدا كرد.
عسگر محمدلو اضافه كرد: كتاب‌هاي اهدايي پس از آماده سازي در اختيار عموم مردم علاقه مند قرار گرفت.
وي درباره قدرت قلم اين نويسنده اظهار كرد: اين روزنامه نگار باسابقه با تيزبيني خاص خود، خواننده را به كوچه پس كوچه‌هاي كشورهاي مختلف مي‌برد و با قلمي روان و لحني صميمي هرآنچه كه ديده و شنيده است را با مخاطب به اشتراك مي‌گذارد.
وي با اشاره به اقدامات انجام شده در راستاي جذب كتب اهدايي به كتابخانه عمومي نيز افزود: جذب كتب اهدايي روند رو به رشدي دارد كه اين ميزان با همراهي و همكاري خوب مردم و مسوولان، مي‌تواند رشد بيشتري داشته باشد.
به گزارش ايرنا، منصور ضابطيان، روزنامه‌نگار، كارگردان، مجري و تهيه‌كننده است كه در سال 1378 كار در تلويزيون را آغاز كرد؛ «سبد»، «مردم ايران سلام»، «جغرافياي فرياد»، «فرش واژه»، «نقره» و «راديو هفت» از معروف‌ترين كارهاي او در تلويزيون است.
ضابطيان 2 سال پي در پي جايزه قلم بلورين بهترين گفتگوي سال و يك سال هم جايزه قلم بلورين بهترين گزارش سال را در جشنواره مطبوعات كسب كرده است.
شهرستان خوي داراي 9 باب كتابخانه عمومي فعال است.
8135/7129