۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۲
کد خبر 83318878
۰ نفر
مددجويان كميته امداد سبد ارزاق 150هزار توماني مي گيرند

تهران- ايرنا- معاون حمايت و سلامت كميته امداد استان تهران گفت: مددجويان سالمند، بيمار و كساني كه به دليل بعد مسافت نمي توانند در ضيافت افطاري شركت كنند مبلغ 100 تا 150 هزار تومان دريافت مي كنند.

به گزارش روز شنبه ايرنا از كميته امداد استان تهران، جواد صفاري با بيان اينكه تلاش شده تا مددجويان تحت حمايت حداقل يك وعده از سفره هاي اطعام و افطار، سبد ارزاق و غذاي گرم در ماه رمضان بهره مند شوند اظهار داشت: مددجويان تحت حمايت تا پايان ماه رمضان از سفره هاي اطعام و افطار، سبد ارزاق بهره مند خواهند شد.
معاون حمايت و سلامت كميته امداد استان تهران با تاكيد بر اينكه اكرام و اطعام ايتام به عنوان يكي از فضائل اخلاقي مورد تاكيد قرآن كريم و روايات اسلامي است، گفت: ماه مبارك رمضان بهترين فرصت براي رسيدگي به امور محرومان و نيازمندان و رفع مشكلات آنها است.
صفاري ضمن تقدير از خيران و نيكوكاران به دليل همراهي و همياري كميته امداد استان تهران در خدمت رساني به محرومان و نيازمندان ابراز اميدواري كرد: با كمك و مشاركت نيكوكاران و خيران بتوانيم خدمات مطلوب تري به خانوارهاي نيازمند ارائه دهيم.
وي با اشاره به خانوارهاي تحت حمايت كميته امداد استان تهران يادآور شد: هم اكنون 70 هزار و 713 خانوار شامل 130 هزار نفر در استان تهران از خدمات كميته امداد بهره‌مند هستند.
تهرام/7247//1348