نيروهاي ضد انقلاب براي براندازي نظام ايران از هيچ كوششي دريغ نمي كنند

مشهد- ايرنا- معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان رضوي گفت: نيروهاي ضد انقلاب، جبهه غربي و عربي با اتحاد و انسجام به دنبال براندازي نظام و انقلاب ايران اسلامي هستند و براي رسيدن به اين هدف از هيچ تلاش و كوششي دريغ نخواهند كرد.

حسن جعفري روز شنبه در مراسم توديع و معارفه فرمانداران قديم و جديد شهرستان تايباد افزود: برخي سياستمداران دولت آمريكا بر اين باور بودند كه ملت ايران جشن 40 سالگي پيروزي انقلاب خود را نخواهد ديد اما به ياري الهي، پشتوانه مردم و در سايه منويات رهبر معظم انقلاب هيچ گونه اتفاق ناگوار در كشور رخ نداد.
وي با بيان اينكه توطئه هاي دشمنان براي ضربه زدن به اين نظام و انقلاب همچنان ادامه دارد اظهار داشت: دشمنان ايران اسلامي در آنسوي مرزها تهديدات مختلف عليه اين نظام و انقلاب طراحي كرده اند تا بتوانند به اهداف شوم و پليد خود برسند كه برخي از اين توطئه ها را مي توان تروريست خواندن سپاه، افزايش تحريم ها، كاهش ارزش پول ملي و تورم نام برد.
وي گفت: هيات هاي مختلف و متعدد خزانه داري آمريكا به كشورهايي كه طي ساليان گذشته با كشور ما در ارتباط بوده اند سفر كرده و از اهرم تهديد براي قطع رابطه با ايران اسلامي استفاده مي كنند.
جعفري افزود: در عمليات رواني 132 ماهواره خارجي فارسي زبان عليه ايران فعاليت مي كنند و 20 شبكه تلويزيوني نيز در حال سم پاشي عليه نظام اسلامي ايران هستند.
وي به بيانيه گام دوم رهبري اشاره كرد و اظهار داشت: يكي از مهمترين نكاتي كه در اين بيانيه مورد تاكيد قرار گرفته است دوري كردن از اختلافات مذهبي و قبيله اي مي باشد كه دشمن سعي دارد از اين اهرم براي ضربه زدن به اسلام و آرمان هاي كشور استفاده كند.
وي به ترفندهاي دشمنان از طريق فضاهاي مجازي اشاره كرد و گفت: فضاي مجازي يكي از نقاطي است كه دشمن براي رسيدن به برخي اهداف خود از اين فضا استفاده مي كند كه در اين ميان بايد فعالان فضاهاي مجازي نسبت به نشر اخبار خود نهايت دقت داشته باشند و به مطالب و خبرهاي دروغين دامن نزنند.
حعفري به انتخابات اسفند ماه سال جاري اشاره كرد و افزود: از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تاكنون 37 انتخابات در كشور برگزار شده كه به جرات مي توان گفت در تمام كشورهاي دنيا سالم ترين انتخابات بوده است و در سال جاري دو انتخابات مجلس شوراي اسلامي و ميان دوره اي مجلس خبرگان رهبري در استان خراسان رضوي برگزار خواهد شد.
وي نقش مردم را در محقق شدن اقتصاد مقاومتي موثر دانست و اظهار داشت: مهمترين نكته در اقتصاد مقاومتي حمايت از سرمايه گذاري و مردم مي باشد كه دولت در اين زمينه بايد از فعالان بخش خصوصي در حوزه هاي مختلف حمايت كند و حذف برخي موانع مزاحم در اين زمينه مي تواند كمك شاياني به سرمايه گذاران داشته باشد.
وي مرز دوغارون را يك ظرفيت بالقوه در حوزه اقتصاد و اشتغال استان دانست و گفت: اين مرز با قدمت 100 ساله يكي از مهمترين معبرهاي زميني كشور مي باشد كه بايد از ظرفيت هاي موجود در اين دروازه طلايي نهايت استفاده را داشته باشيم و گامي در جهت رونق اقتصادي و اشتغالزايي منطقه برداريم.
در اين مراسم محسن سياح به عنوان سرپرست فرمانداري تايباد معرفي و از زحمات چهار ساله حسين شرافتي راد قدرداني شد.
شهرستان 120 هزار نفري تايباد در 225 كيلومتري جنوب شرقي مشهد قرار دارد.
7494 / 6053