دست چدنی دشمن بیرون آمده است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: دست چُدنی دشمن كه تا دیروز در دستكش مخملی پنهان شده بود، امروز بیرون آمده و شمشیر را از غلاف بیرون كشیدند تا ما را بترسانند.

به گزارش شنبه روابط عمومی ارتش، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی در جمع كاركنان منطقه پدافند هوایی تهران اظهارداشت: دشمنان شكست‌های زنجیره‌ای را متحمل شدند و هرجا كه وارد شدند تیرشان به سنگ خورده است.
وی تاكید كرد: آن دست چُدنی دشمن كه تا دیروز در دستكش مخملی پنهان شده بود، امروز بیرون آمده و شمشیر را از غلاف بیرون كشیدند تا ما را بترساند.
نماینده ولی فقیه در ارتش با بیان اینكه از نظر نظامی قدرت برتر منطقه هستیم، خاطرنشان كرد: امروز اگر جنگی بدون دخالت غریبه‌ها در منطقه رخ دهد و جنگی به ما تحمیل شود، مطمئناً هركشوری با ملت ایران درگیر شود هرگز روی پیروزی را نخواهد دید و شكست مفتضحانه ای متحمل خواهد شد.
وی اضافه كرد: ممكن است قدرت های فرا منطقه ای به بهانه هایی در خاورمیانه دخالت كنند؛ رژیم صهیونیستی به دنبال این است كه از كسی كه شاخ دارد اما عقل ندارد سواری بگیرد چرا كه می‌داند خودش هیچ گاه توان مصاف با ما را ندارد و حتما اگر روزی اشتباه كند، این اشتباه اول و آخر آنها خواهد بود.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: صهیونیست ها برای اینكه بتوانند آمریكایی‌ها را به ماجراجویی در خاورمیانه وادار كنند، به دنبال صحنه سازی هستند.
حسنی با تاكید بر اینكه اینك یك رسالت بزرگ تاریخی بر عهده ما قرار دارد، گفت: شهید چمران می فرمود وقتی شیپور جنگ نواخته شود مرد از نامرد شناخته شود. اكنون وقت نشان دادن مردانگی‌ها و جوهره انقلابی، اسلامی و ملی ما است.
وی افزود: ما برای اینكه بتوانیم این بحران را مدیریت كرده و به سلامت از این بحران نیز عبور كنیم باید نخست تفكر شب حمله‌‌ای داشته باشیم و انگشت همه ما روی ماشه باشد و یك لحظه از دشمن غفلت نكنیم.
نماینده ولی فقیه در ارتش یادآورشد: دشمن اگر بداند كه ما 100 درصد آماده دفاع هستیم اشتباه نخواهد كرد. این را باید زبان به زبان، چهره به چهره و نفر به نفر منتقل كنیم و حفظ آمادگی رزمی بسیار مهم است.
محمدحسنی بر بروز رسانی توان اعتقادی، اشاعه روحیه شهادت طلبی و حفظ هوشیاری تاكید كرد و گفت: پیروزی از آن رزمنده ای است كه علاوه بر اینكه انگشتش بر روی ماشه قرار دارد، یاد خداوند هم از زبانش نیفتد و در قلبش موج بزند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش افزود:ما باید روحیه شهادت طلبی خود را به رخ بكشیم و دشمن با ملتی كه شهادت را سعادت می‌داند چه غلطی می‌تواند بكند؟
حجت الاسلام محمدحسنی با طرح این پرسش كه مگر زمانی كه 84 كشور در 8 سال دفاع مقدس رسما از صدام حمایت كردند آخرش چه شد و كجا را فتح كردند، گفت: بله ما بهترین سرمایه‌هایمان را در جنگ تحمیلی از دست دادیم اما شرف ملی و دینی خود را حفظ كردیم.
سیام*9612 **2021**