محرمي: هيچ كس نمي تواند موفقيت هاي پرسپوليس را زير سوال ببرد

تهران- ايرنا- پيشكسوت تيم ملي و باشگاه پرسپوليس با بيان اينكه از قهرماني تيم برانكو ايوانكوويچ و شاگردانش خوشحال شدم و به اين پرسپوليس افتخار مي كنم، اظهار داشت: اين تيم با اقتدار جام را بدست آورد و هيچ كس نمي تواند موفقيت آن را زير سوال ببرد.

«مجتبي محرمي» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشي ايرنا اظهار داشت: پرسپوليس به آنچه استحقاقش را داشت، رسيد و توانست براي سومين سال پياپي قهرمان ليگ برتر شود و اين افتخار بزرگي است كه فقط از قرمزپوشان تهراني بر مي آيد.
وي افزود: با جرات مي توانم بگويم قهرماني لياقت پرسپوليس بود. آيا تيمي كه هفته هاي زيادي صدرنشين ليگ برتر بود و در سه تا چهار سال گذشته با اقتدار بر بلنداي فوتبال ايران نشسته است، شايسته قهرماني نيست؟ اين پرسپوليس حالا حالاها مي تواند به افتخاراتش اضافه كند.
پيشكسوت پرسپوليس خاطرنشان كرد: به عنوان يك پرسپوليسي از قهرماني برانكو و شاگردانش خوشحال شدم و مي توانم بگويم به اين پرسپوليس افتخار مي كنم.اين پرسپوليس حالا حالا ها مي تواند به افتخاراتش اضافه كند.
محرمي تصريح كرد: پرسپوليس در جام حذفي بازي سخت و حساسي را برابر سپاهان پيش رو دارد اما به نظر من شانس آنها براي غلبه بر اين تيم و رسيدن به فينال جام حذفي زيادي كم نيست. پرسپوليس مي تواند در اين رقابت ها نيز اول شود تا سال فوتبالي اش را به بهترين شكل ممكن پايان دهد.
وي در پايان گفت: به نظرم اين پرسپوليس بايد تقويت شود تا فصل آينده در ليگ قهرمانان آسيا به موفقيت رسيده و بتواند با برانكو بهترين عنوان فوتبالي اش را بدست آورد.
ورزشي**م.ت**9129