رييس هيات فوتبال: همدان براي ميزباني فينال جام حذفي آمادگي دارد

همدان- ايرنا- رييس هيات فوتبال همدان گفت: اين استان براي ميزباني فينال رقابت هاي جام حذفي فوتبال كشور آمادگي دارد.

عباس صوفي روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: ضمن احترام به انتخاب مشهد مقدس براي فينال جام حذفي فوتبال كشور در فصل جاري، با توجه به درخواست هيات فوتبال استان گيلان مبني بر سپردن ميزباني به همدان، آمادگي لازم را داريم.
وي اضافه كرد: به هر حال داماش گيلان يكي از فيناليست هاي جام حذفي فوتبال كشور است و «قربانعلي الماس خاله» نيز خواستار تغيير ميزبان بازي نهايي در همدان را دارد.
صوفي خاطرنشان كرد: همدان از زيرساخت هاي مدرن و مجهز در ميزباني هاي فوتبال برخوردار است و تاكنون در سطح آسيايي نيز ميزبان مسابقات مختلف بوده ايم.
وي يادآور شد: در همدان سه ورزشگاه مجهز و مناسب برگزاري مسابقات مهم فوتبال داريم و مي توانيم به خوبي ميزباني مسابقات فينال جام حذفي كشور را برگزار كنيم.
رييس هيات فوتبال همدان خاطرنشان كرد: هفته قبل نيز درخواست ميزباني دور مقدماتي فوتبال جوانان آسيا در گروه ايران را درخواست داديم و منتظر پيگيري فدراسيون هستيم.
به گزارش ايرنا الماس خاله رييس هيات فوتبال استان گيلان، به دليل شانس كسب سهميه توسط تيم پديده با برگزاري ديدار نهايي جام حذفي در مشهد مخالفت كرد.
وي در اين باره به رسانه ها گفت: با توجه به كسب رتبه چهارم اين دوره از رقابت هاي ليگ برتر توسط پديده، اين تيم شانس بالايي جهت حضور در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا را دارد.
الماس خاله ادامه داد: با توجه به اينكه اين ديدار در ورزشگاه خانگي پديده شهر خودرو برگزار مي شود تماشاگران مشهدي به طور قطع يكي از تيم هاي پرسپوليس يا سپاهان را حمايت مي كنند و اين به ضرر تيم فوتبال داماش خواهد بود.
7520/2090